Субота, Тра 28, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

У Франції повністю згорів замок XVII століття (ВІДЕО)

П'ятниця, 10 грудня 2021 року
Ілюстрація (Pixabay)

У ніч із вівторка на середу, 8 грудня, замок у селі Оне-ле-Буа (департамент Орн, Франція), збудований у XVII столітті та внесений до списку історичних пам'яток, був повністю знищений пожежею. На об'єкт було направлено 80 пожежників.

Близько 1:20 ночі в середу пожежа невідомого походження спобігла на замок Оне-ле-Буа, неподалік Алансона. Сумне видовище, яке взяло гору над цією будівлею, збудованою в XVII столітті на фундаменті середньовічного замку, повідомляє Tendance Ouest.

На місце пожежі було направлено 80 пожежників. Довга операція, що тривала всю ніч, обійшлася без серйозних травм. Лише один із пожежників отримав легкі поранення та був доставлений до лікарні Алансона.

Що стосується власника, враженого, але неушкодженого, то в цей час він знаходиться у свого сина, який хотів подякувати пожежникам "за їхню самовідданість протягом всієї ночі", сказав він L'Orne Hebdo.

Фасади та дахи занесені до списку історичних пам'яток з 1971 року (© Wikipedia)

"На щастя, власник у безпеці. Але при цьому торкається історія села. Ця спадщина дуже приваблива, це місце зустрічі, актив. Сьогодні вранці ми можемо бачити лише катастрофу", — сказав Віктор Маркес, мер села, який негайно вирушив на місце події, щоб підтримати сім'ю, почувши новини близько другої години ночі.

Після того, як пожежа була локалізована, близько сорока пожежників залишилися на місці, щоб стежити за нею. Тепер залишається встановити походження пожежі та справжній розмір збитків.

Сім'я Де Романе, яка володіє замком понад 1000 років, відзначила цього року 50-річчя класифікації його фасадів та даху як історичну пам'ятку.

За матеріалами Epoch Times Europe Fr