ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Жінку з Великобританії засуджено до довічного ув'язнення за вбивство однорічної доньки своєї подруги

Велика Епоха
Фото 16-місячної Стар Хобсон, яка померла від «вкрай катастрофічних» травм у своєму будинку в Кейлі, Західний Йоркшир, у вересні 2020 року. (West Yorkshire Police/Handout via PA)

Жінка, засуджена за вбивство 16-місячної доньки своєї подруги, отримала довічний термін в Англії.

Саванна Брокхілл, 28-річна вибивала й охоронець, яка протягом кількох місяців знущалася з однорічної дівчинки Стар Хобсон, перш ніж вона померла від «цілком катастрофічних» і «не сумісних з життям» травм, була визнана винною у вбивстві у вівторок, а в середу їй було винесено довічний вирок із мінімальним терміном ув'язнення 25 років.

Мати дівчинки, 20-річна Френкі Сміт, була визнана винною у вбивстві та засуджена до восьми років позбавлення волі за заподіяння чи допущення смерті доньки.

Вбивство Стар і подробиці того, як вона місяцями зазнавала нападів та психологічних травм, викликали вибух обурення, особливо тому, що судовий процес відбувся так незабаром після справи про вбивство шестирічного Артура Лабіньо-Хьюза його батьком та мачухою.

Прадід дівчинки, Девід Фосетт, очолив питання про те, чому соціальні служби та поліція не діяли, попри те, що п'ять різних членів сім'ї та друзів висловили стурбованість владі за вісім місяців до її смерті.

Саванна Брокхілл (ліворуч) та Френкі Сміт. (West Yorkshire Police/PA)

Виносячи вирок Брокхілл і Сміт, суддя Крістіна Ламберт заявила, що «коротке життя Стар було наповнене зневагою, жорстокістю та травмами».

Вона сказала, що «смертельний удар ногою» Стар привів до того, що дитина втратила багато крові і пошкодив внутрішні органи.

«Рівень сили, необхідної для завдання цих травм, повинен був бути величезним — аналогічним силам, пов'язаним з дорожньо-транспортною пригодою», — сказала вона, додавши, що жорстокий напад не був поодиноким випадком.

Суддя сказала, що у дитини також було виявлено дві черепно-мозкові травми, численні переломи ребер, перелом ноги, а також тріщина черепа.

«До того ж ви обоє ставилися до неї в кращому разі з черствою байдужістю, а в багатьох випадках – з відвертою жорстокістю».

Суддя вказала на кадри, які неодноразово демонструвалися під час судового процесу, коли Стар, яка «явно відчайдушно потребувала сну», впала зі стільця і ​​«небезпечно вдарилася головою об підлогу».

Вона сказала, що обидва обвинувачені знімали інцидент, і «вам обом це здалося смішним».

Суддя сказала Сміт, що вона була "досить незрілою і вразливою дівчиною", яка "стала одержима" Брокхілл, і що Стар "потрапила під перехресний вогонь" їхніх стосунків.

Вона сказала, що взяла до уваги той факт, що Сміт втратила дочку, але сказала, що «відіграла певну роль у її смерті, допустивши цю смерть».

Прадід дівчинки Фосетт раніше казав, що його партнерка Аніта Сміт зв'язалася із соціальними працівниками у травні 2020 року після того, як почула від членів сім'ї, що Брокхілл «душила» дитину — підіймала її за горло і кидала на ліжко, і погрожувала поголити їй волосся. Але соціальні працівники були переконані, що це «просто злісна плітка» і закрили справу.

Подруга Сміт Холлі Джонс, батько дівчинки Джордан Хобсон, неназваний друг матері Сміт і прадід дівчинки Френк Сміт також зв'язувалися з соціальними службами, висловивши занепокоєння щодо безпеки дитини. Але Брокхілл і Сміт щоразу переконували соціальних працівників, що синці на дівчинці були випадковими або скарги були зловмисними з боку друзів та родичів, яким не подобалися їхні стосунки.

За матеріалами The Epoch Times USA