П'ятниця, Тра 27, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Як замовити послуги заливки бетону у Львові та області?

Четвер, 20 січня 2022 року

Якщо ви плануєте починати процес зведення будинку чи інші будівельні роботи, без заливки бетону вам не обійтися. Звісно, якщо це невеликі об’єкти, ви можете спробувати зробити це самі. Проте, якщо заливати фундамент будинку чи більш масштабної будівлі – самостійно з цим не впоратися. Тоді доводиться звертатися по допомогу до будівельних компаній. У різних організацій ціни на заливку бетону у Львові і області різні.

бетон

Про компанію «СтрийКумБуд»

«СтрийКумБуд» – компанія, що надає послуги із заливки бетону у Львівській області вже понад 10 років. За цей час команда значно розширилась і збільшила спектр послуг. Вони пропонують:

  • послуги заливки бетону;
  • оренду спецтехніки (міксери, вантажні евакуатори, самоскиди, екскаватори, міні-екскаватори різної вантажності);
  • комплексні будівельні роботи.

Ми пропонуємо якісні бетонні роботи за демократичними цінами. Для виготовлення бетону компанія використовує самохідні бетонні міксери з високим рівнем прохідності. Ми виконуємо роботу з матеріалів клієнта прямо на вашому будівельному майданчику. Для роботи ми використовуємо спеціальний міксер, який може самостійно завантажувати матеріали, заливати воду та зливати готовий розчин.

Однією з переваг такої заливки бетону є нижча вартість матеріалу, порівняно із заводським. Також варто враховувати те, що ми можемо працювати практично в будь-яких місцях, навіть там, де класичні міксери не справиляються.

будівництво

Переваги компанії

Чому серед десятків інших компаній варто вибрати «СтрийКумБуд»? Як мінімум, через те, що:

  1. Кожен із команди – досвідчений профільний спеціаліст. Наші працівники якісно виконують роботу в зазначені терміни;

  2. В нас великий вибір техніки, робочих машин практично на будь-які етапи будівництва;

  3. Гарантія обслуговування техніки. У випадку, якщо машина зламається, ми ремонтуємо її за кошти фірми.

Де замовити послугу

Для того, щоб дізнатися більше інформації про заливку бетону, а також ряд суміжних послуг, переходьте на сайт «СтрийКумБуд». Там ви можете знайти детальну інформацію, список спецтехніки, спектр усіх послуг, фотозвіти і наше портфоліо.

Ціни на всі послуги ви також можете знайти на нашому сайті або подзвонити нам за номером телефону.

Офіс «СтрийКумБуд» знаходиться у Стрию, по вул. О.Степанівни, 27, проте, якщо у вас з’являться питання, ми можемо джетально їх обговорити і в телефонному режимі або онлайн. Наші онлайн-менеджери з радістю дадуть відповіді на ваші питання.

Починайте надійне будівництво зі «СтрийКумБуд»!