Середа, Січ 19, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Іспанія змінює свою стратегію і тепер розглядатиме Covid-19 як простий грип

П'ятниця, 14 січня 2022 року

Офіціантка перевіряє медичну картку відвідувача в іспанському кафе, 15 грудня 2021 року. (ANDER GILLENEA/AFP via Getty Images)

Президент Іспанії Педро Санчес оголосив, що Іспанія почне перехід до розгляду Covid-19 як звичайного грипу, і він очолить ці дебати на європейському рівні.

Замість того, щоб продовжувати розглядати нинішню епідемію як пандемію, Іспанія змінить свою стратегію, розглядаючи Covid-19 як будь-яке ендемічне захворювання, заявив Педро Санчес у понеділок в інтерв'ю радіо Cadena Sur.

Вже кілька місяців іспанські органи охорони здоров'я працюють над переходом до так званої "дозорної" системи спостереження, керуючи епідемією так само як і грипом, повідомляє Independent. Нова система буде введена в дію після шостої хвилі коронавірусу, що охопила країну.

Крок за кроком

"Я вважаю, що у нас є умови для того, щоб обережно і потроху ми почали оцінювати еволюцію цього захворювання за допомогою інших параметрів, таких як ті, що використовуються для грипу", — сказав президент.

"Смертність не така, як ми знали", — згадує Педро Санчес.

"Згодом Covid необхідно нормалізувати та контролювати, як і інші респіраторні захворювання, з лікарями первинної медико-санітарної допомоги, які ставлять діагноз щодо клінічного синдрому", — сказав представник Національного центру грипу в Іспанії. Якими засобами? "Проводячи ПЛР на госпіталізованих пацієнтах і продовжуючи вивчати вірус, щоб перевірити, як він мутує", — говорить він.

Якщо когось лякає порівняння з грипом, ми маємо пам'ятати, що це нетривіально і заразитися небезпечно. Наприклад, грип спричинив смерть 14 тисяч людей у ​​сезоні 2016-2017 років у Франції. Наступного року у наших іспанських сусідів близько 15 000 смертей були прямо або опосередковано пов'язані з грипом, що становить у середньому 41 смерть на день.

Попри те, що грип повторювався протягом багатьох років, жодних заходів, таких як обов'язкове носіння маски або видача медичної перепустки, ніколи не вживалося для запобігання його розповсюдженню.

За матеріалами Epoch Times Europe Fr

Comments   

загрузка...