Середа, Січ 19, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Німеччина припинить розслідування за фактом жорстокого поводження з кіньми на Олімпійських іграх

Середа, 12 січня 2022 року

Німецька спортсменка Анніка Шлеу бореться під час стрибка на Сент-Бої під час жіночого сучасного індивідуального п'ятиборства з конкуру на Олімпійських іграх 2020 року у Токіо, 6 серпня 2021 року. (Pedro PARDO/AF via Getty Images)

Справа проти німецької п'ятиборки Анніки Шлеу, яка звинувачується у жорстокому поводженні з конем на Олімпійських іграх у Токіо в серпні 2021 року, була остаточно припинена німецькими судами, повідомили її адвокати у вівторок.

Цей інцидент, що набув широкого розголосу, прискорив рішення Міжнародної федерації п'ятиборства (UIPM) виключити верхову їзду з програми цієї дисципліни в Олімпійських іграх 2024 року в Парижі. Захід для заміни ще не вибрано.

31-річна спортсменка пообіцяла виплатити 500 євро некомерційній організації в обмін на те, що прокуратура Потсдама припинить справу. Пані Шлеу була притягнута до відповідальності за порушення Закону про захист тварин у Німеччині.

Знущання з коня за допомогою хлиста та шпор

Це врегулювання "не є визнанням вини з боку пані Шлеу і не є визнанням вини з боку суду", — наголосили її адвокати.

Ця справа викликала великий резонанс під час Олімпійських ігор у Токіо минулого літа: розлючена тим, що кінь відмовився проходити перешкоди, вершниця знущалася з нього за допомогою батога та шпор. Її тренер Кім Райснер також ударила коня і за це була відсторонена від участі в Олімпійських іграх.

Сучасне п'ятиборство, придумане бароном П'єром де Кубертеном у 1912 для виділення «повноцінного» чоловіка (жінки були допущені до Олімпійських ігор тільки в 2000 році), поєднує в собі стрілянину, біг, плавання, фехтування і верхову їзду.

За матеріалами Epoch Times Europe Fr

Comments   

загрузка...