Вівторок, Січ 18, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Королівський балет Вінніпега погодився виплатити 10 мільйонів доларів за фотографії інструктора

П'ятниця, 7 січня 2022 року

Королівський балет Вінніпега погодився виплатити 10 мільйонів доларів від свого імені та від імені Брюса Монка в обмін на відхилення позовів проти них двох. (ShutterStock)

Досягнуто мирову угоду за колективним позовом проти Королівського балету Вінніпега у зв'язку із твердженнями про те, що колишній учитель та фотограф робили інтимні фотографії учнів та публікували їх без їхньої згоди.

Адвокати позивачів повідомляють у пресрелізі, що танцювальна компанія погодилася виплатити 10 мільйонів доларів від свого імені та від імені Брюса Монка в обмін на відхилення позовів проти них двох.

Судове слухання за твердженням має відбутися 11 лютого у форматі відеоконференції.

Колективний позов був поданий від імені студентів, які відвідували Королівську балетну школу Вінніпега в період з 1984 по 2015 рік і, як стверджується, були сфотографовані Монком у приватній обстановці.

У позові стверджувалося, що Монк робив оголені, напівоголені та інтимні фотографії студентів, деякі з яких він публікував, продавав та розповсюджував в Інтернеті.

Королівський балет Вінніпега підтвердив у своїй заяві, що запропоноване врегулювання було досягнуто, але не даватиме подальших коментарів, доки воно не буде схвалено.

Андре Льюїс, художній керівник та головний виконавчий директор, заявив у своїй заяві, що Монка було звільнено невдовзі після початку розслідування.

"Безпека наших студентів, співробітників і танцюристів залишається для нас найвищим пріоритетом, і ми продовжуємо працювати з такими організаціями, як Канадський центр захисту дітей, щоб наша політика та процедури в балеті робили все можливе для забезпечення безпечного середовища для всіх", — сказав він.

У заяві стверджувалося, що Монк розповсюджував фотографії без згоди студентів, йдеться у повідомленні юридичної фірми Waddell Phillips із Торонто.

У позові стверджувалося, що Монк використав своє становище довіри та влади, щоб вторгатися у приватне життя студентів.

Він не стверджував, що поведінка Монка була злочинною, і жодне з обвинувачень не було доведено в суді.

За умовами угоди про врегулювання учні можуть подати позов, використовуючи фотографії або показання свідків, але докази, що підтверджують, не будуть потрібні.

Уодделл Філліпс каже, що претензії оцінюватимуться незалежними суддями.

У заяві йдеться, що мирова угода повинна включати одноразову виплату у розмірі 1000 доларів США за медичні послуги всім учням, які мають на це право, та загальну виплату у розмірі до 2500 доларів США членам сім'ї, які постраждали. Залишок виплачується учням залежно від тяжкості заподіяної шкоди.

Претензії буде відкрито протягом 12 місяців з моменту затвердження мирової угоди.

За матеріалами The Epoch Times USA

Comments   

загрузка...