Вівторок, Січ 18, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Газопостачання медичних установ від компанії "Алві-Лайн"

Неділя, 26 грудня 2021 року

Спеціалізація компанії Alviline — проєктування та монтаж систем газопостачання для медичних установ. Вона може запропонувати своїм клієнтам високоякісне обслуговування, ефективні рішення та індивідуальний підхід під час виконання кожного замовлення. Завдяки старанням команди компанії об'єкт отримає справно працюючу систему постачання медичного газу, яка буде спроєктована та змонтована з урахуванням всіх особливостей та специфіки роботи конкретного медичного закладу.

Проєктування

Як працює команда "Алві-Лайн"

Робота спеціалістів цієї компанії складається з таких основних етапів:

  • замовнику надають консультацію у телефонному режимі;
  • на об'єкт виїжджає фахівець компанії, щоб оцінити його особливості та оцінити обсяги робіт;
  • на підставі технічного завдання, виданого замовником, проєктується система газопостачання;
  • складається кошторисна документація;
  • погоджується підсумкова договірна вартість реалізації проєкту;
  • документи затверджуються та підписуються;
  • виконуються роботи відповідно до проєкту;
  • робота здається.

Постачання та монтаж
Поставка і монтаж

Компанія видає гарантію на всі системи газопостачання, які проєктують та монтують її фахівці. Вона завжди виконує свої гарантійні зобов'язання, а також надає своїм клієнтам послуги з ремонту систем газопостачання. Співробітники компанії подбають про те, щоб все обладнання, ними встановлене, працювало безперебійно та могло забезпечувати подачу газу на об'єкт без будь-яких проблем.

лого

Післягарантійне обслуговування

"Алві-лайн" займається післягарантійним обслуговуванням обладнанням для подачі медичного газу. Вона має кілька переваг для клієнта:

спеціаліст компанії періодично відвідуватиме об'єкт, оцінюватиме стан обладнання та при необхідності ремонтуватиме його. Тобто щоразу шукати для цього майстра з відповідною кваліфікацією клієнту не знадобиться;

можна замовити і разове та річне обслуговування з регулярними виїздами фахівців;

завдяки післягарантійному обслуговуванню можна запобігти серйозним поломкам обладнання, уникнути його капітального ремонту або заміни і таким чином заощадити чимало грошей.

Компанія займається проєктуванням та встановленням обладнання для газопостачання медичних установ вже 17 років, тому у великому досвіді її команди можна не сумніватися. Сьогодні клієнтами "Алві-Лайн" є близько 300 лікарень у різних куточках України.

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст та думки, викладені у статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...