Вівторок, Січ 18, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Генеральний директор страхової компанії у США відзначає 40-відсотковий стрибок смертності у віковій групі від 18 до 64 років

Четвер, 6 січня 2022 року

Страхування життя (символічне зображення Andrea Warnecke/dpa-tmn/dpa/dpa)

Очевидно, 2021 рік став причиною надмірної смертності в багатьох країнах. Тепер це, схоже, підтверджує генеральний директор однієї з американських компаній зі страхування життя, який у своїй доповіді говорить про 40% збільшення смертності серед людей віком від 18 до 64 років.

Підвищення смертності паралельно із кампаніями вакцинації спостерігається вже давно. Ця надмірна смертність виражалася, з одного боку, у захворюваннях Covid зі смертельним наслідком відразу після вакцинації, а з іншого боку, у смертельних наслідках як побічні ефекти.

В оцінках показників смертності, що повідомляються статистичними органами, підвищена смертність спостерігається у таких країнах, як Великобританія, Німеччина, Ізраїль та Австрія у 2021 році проти 2020 року. Тепер це підтверджується дослідженням, яке було опубліковано як препринт у Researchgate і ще не пройшло рецензування.

На 40 відсотків більше смертності у віці від 18 до 64 років

За словами Скотта Девісона, виконавчого директора страхової компанії OneAmerica з Індіанаполіса, рівень смертності серед людей працездатного віку збільшився на 40 відсотків у порівнянні з періодом до пандемії.

"В цей час ми спостерігаємо найвищий рівень смертності в історії галузі — не тільки в OneAmerica", — сказав Девісон під час онлайн пресконференції. «Дані узгоджені з усіма гравцями цього бізнесу». [Примітка редактора: доступ до джерела через європейський сервер неможливий через GDPR. Відеозапис https://videopress.com/embed/RVO0wHUE пресконференції доступне за прямим посиланням].

OneAmerica —це страхова компанія з оборотом 100 мільярдів доларів, штаб-квартира якої знаходиться в Індіанаполісі з 1877 року. Компанія продає послуги по страхуванню життя, зокрема групове страхування життя, роботодавцям у штаті.

Девісон сказав, що зростання смертей є «величезним числом». Крім того, помирають не люди похилого віку, а «в основному люди працездатного віку від 18 до 64» — цільова група, яка уклала групове страхування життя за допомогою OneAmerica.

«І те, що ми щойно побачили у третьому кварталі [2021 року], і те, що триває у четвертому, це те, що рівень смертності на 40 відсотків вищий, ніж до пандемії. Щоб дати вам уявлення про те, наскільки це погано, можна сказати, що катастрофа, яка трапляється раз на 200 років, на 10 відсотків більша, ніж до пандемії. Тож 40 відсотків — це просто нечувано».

Девісон був одним із кількох бізнес-лідерів, які виступали на цифровій пресконференції 30 грудня 2021 року, організованої Торговою палатою Індіани.

Смерть від/через COVID-19 рідкісна

За словами Девісона, більшість зареєстрованих смертей не класифікуються як смерть від COVID-19. «Дані говорять нам, що смертельні випадки, зареєстровані як смерті від COVID, значно недооцінюють фактичну смертність людей працездатного віку від пандемії. У свідоцтві про смерть можуть показати не всі випадки смерті від COVID, але кількість смертей просто дуже, дуже велика».

Він сказав, що компанія також спостерігає зростання кількості заяв про інвалідність. Спочатку це були заяви про короткострокову непрацездатність, а тепер кількість заяв про довгострокову непрацездатність збільшилася.

«Ми очікуємо, що ця сума перевищить 100 мільйонів доларів для OneAmerica, а це наш найменший підрозділ. Тож це має велике значення», — сказав Девісон. Витрати буде переведено на роботодавців, які купують групове страхування життя, у вигляді більш високих страхових внесків.

Більше хвороб та госпіталізацій через випадки, не пов'язані з Covid

На тій же пресконференції, на якій виступив Девісон, Брайан Табор, президент Асоціації лікарень Індіани, сказав, що лікарні по всьому штату наповнені пацієнтами «з багатьма різними захворюваннями». Крім того, "на жаль, здоров'я середнього мешканця Індіани під час пандемії погіршилося".

Відповідаючи на інше питання, він сказав, що він не має подробиць про те, чому так багато людей госпіталізуються в штаті — з якими захворюваннями чи недугами.

"Число госпіталізацій у штаті зараз вище, ніж було до введення вакцини COVID-19 рік тому, і навіть більше, ніж було за останні п'ять років", - сказав доктор Ліндсі Вівер, головний міністр охорони здоров'я штату Індіана, на пресконференції з губернатором Еріком Холкомбом.

Тільки 8,9 відсотка ліжок доступні у відділеннях інтенсивної терапії у лікарнях штату, що є низьким показником для цього року та нижче, ніж будь-коли під час пандемії. Однак більшість ліжок у відділеннях інтенсивної терапії не зайнята пацієнтами із COVID-19. Це лише 37%, 54% ліжок інтенсивної терапії зайняті людьми з іншими захворюваннями чи станами.

Онлайн-панель управління штату показує, що ковзна середня щоденних смертей від COVID-19 становить менше половини від того, що було рік тому. Рік тому (29 грудня 2020 р.) у розпал пандемії за один день загинуло 125 людей. За останні три місяці найбільша кількість смертей за один день (13.12.2021) становила 58.

Про автора:

Науковий журналіст д-р. Пітер Ф. Майєр веде сайт tkp.at і пише про поточні події в науці, технологіях та політиці.

Стаття уперше з'явилася на сайті Dr. Пітер Ф. Майєра, генерального директора компанії OneAmerica зі страхування життя в США.

А ось відео із заявою генерального директора Скотта Девісона:

Comments   

загрузка...