ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Північній Кореї найсильніший економічний спад за останні два десятиліття

Велика Епоха
Глава Північної Кореї Кім Чен Ин під час зустрічі провідних чиновників правлячої Робочої партії. (-/YNA/dpa/dpa)

Північнокорейський лідер Кім Чен Ин у своїй новорічній заяві зосередився на нестабільній ситуації з внутрішнім постачанням та пандемією.

Кім "представив досягнення епохального кроку у розв'язання проблем, пов'язаних із повсякденними потребами людей" як "важливе завдання", повідомило у суботу державне інформаційне агентство KCNA. "Надзвичайні заходи" щодо боротьби з пандемією також будуть "головним національним пріоритетом".

За даними центрального банку Південної Кореї, у 2020 році через пандемію та пов'язане з нею закриття кордону на півночі було зафіксовано найсильніший економічний спад за останні два десятиліття. На міжнародному рівні зростала стурбованість щодо серйозної продовольчої кризи в ізольованій країні.

Згідно з KCNA, Кім оголосив про чергове «посилення потенціалу національної оборони» через «все більш нестабільну військову обстановку на Корейському півострові та міжнародну ситуацію». Проте глава не згадав про своїх головних противників — США та Південну Корею. Пхеньян піддається численним міжнародним санкціям через його ядерну і ракетну програму, яка за Кіма швидко просунулася вперед.

За матеріалами Epoch Times Europe GmbH