ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Понад 150 га спалено. Західне узбережжя Австралії знову у вогні

Велика Епоха
Пожежники борються з лісовими пожежами при наближенні до об'єктів на Коплі-роуд в Аппер-Суон 2 лютого 2021 року в Перті, Австралія. (Paul Kane/Getty Images)

Через кілька місяців після того, як лісові пожежі зруйнували будинки в регіонах навколо Перту, Західна Австралія, жителі Перт-Хіллз знову зіткнулися з загрозою втратити своїх будинків і, можливо, свого життя, оскільки в регіоні вирують дві руйнівні лісові пожежі, і гарячі температури продовжують впливати на Західну Австралію.

Пожежники на пагорбах Перта в цей час борються за порятунок будинків в Уоррігал Естейт рано-вранці в понеділок після того, як усім жителям, які ще не евакуювалися з цього району, сказали, що вже надто пізно їхати.

«Виїхати зараз буде смертельно небезпечно», — заявили у Департаменті пожежних та надзвичайних ситуацій, випустивши екстрене попередження.

Попередження поширюється на людей та будинки в районі, що межує з Урядовою дорогою, Олд Нортам-роуд, Лілідейл-роуд та Нідхем-роуд у деяких частинах Вуроло, Чідлоу та Гіджеганнуп.

Люди за межами Warrigal Estate повинні піти, якщо це безпечно, заявили в понеділок служби екстреної допомоги, і в Mundaring Arena на Mundaring Weir Road Mundaring відкрито евакуаційний центр.

Нещодавні лісові пожежі сталися лише через десять місяців після того, як пожежі торкнулися регіону Аппер-Лебідь у Перті, де полум'я оточило будинки на Коплі-роуд в Аппер-Суон 2 лютого 2021 року в Перті, Австралія. (Paul Kane/Getty Images)

Наразі 250 пожежників активно борються з пожежею, про яку було повідомлено о 15.41 26 грудня, а до 5 години ранку понеділка було спалено 164,5 га.

Також діяло екстрене попередження про лісові пожежі, що загрожують будинкам у Ширі річки Огаста-Маргарет, приблизно за 300 км на південь від Перту.

Попередження надходять на тлі спекотної погоди в штаті, коли в Перті були зафіксовані максимальні температури 42C (107F) та 43C (109F) на Різдво та Боксінг дей.

Лісові пожежі також сталися через 10 місяців після того, як у лютому 2021 року у штаті сталися небезпечні лісові пожежі, внаслідок яких у районі Верхнього Лебедя штату було зруйновано до 71 будинку.

За матеріалами The Epoch Times USA