ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Каліфорнії закрили пляжі через масштабний прорив каналізації (ВІДЕО)

Велика Епоха
Пляж Кабрільо спорожнів після того, як місто Лонг-Біч закрило пляжі через розлив стічних вод, в Лонг-Біч, Каліфорнія, 31 грудня 2021 року. (David Swanson/Reuters)

Розлив мільйонів галонів неочищених стічних вод у Каліфорнії призвів до закриття деяких пляжів, у тому числі багатьох в округах Лос-Анджелес та Оріндж.

Усі пляжі міста Лонг-Біч були закриті у п'ятницю за розпорядженням санітарного лікаря, доктора Анісси Девіс.

Міська влада повідомила, що за день до цього в канал Домінгес було скинуто від 2 до 4 мільйонів галонів стічних вод. Причиною інциденту стала несправність 48-дюймової каналізаційної магістралі у місті Карсон.

Дженіс Ханн, інспектор округу Лос-Анджелес, що обсяг розливу зріс до 6-7 мільйонів галонів.

Також були закриті пляжі в Лос-Анджелесі та його околицях; канал закінчується у гавані Лос-Анджелеса.

«Представники громадської охорони здоров'я радять уникати контакту з океанською водою в постраждалих районах», — йдеться в заяві Управління охорони здоров'я округу Лос-Анджелес.

Інженери з санітарії працюють на місці витоку в Карсоні, штат Каліфорнія, 31 грудня 2021 р. (David Swanson/Reuters)

До списку закритих пляжів увійшли: пляж Ранчо Палос Вердес у Португальському вигині, Роял-Палм-Біч, Уайт-Пойнт-Біч, Уайлдер-Аддішн-Біч у Пойнт-Фермін та пляж Кабрільо.

Закриття повинно було залишатися чинним доти, доки в пробах води не буде підтверджено, що рівень бактерій нижчий від порогових значень, встановлених державою.

За матеріалами The Epoch Times USA