ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

На узбережжі Лівії виявлено тіла 28 мігрантів

Велика Епоха
Тоне мігрант намагається сісти в човен. (Alessio Paduano/AFP via Getty Images)

Тіла 28 мігрантів були виявлені в суботу ввечері на західному узбережжі Лівії після того, як їхній човен затонув, повідомило в неділю джерело в службі безпеки.

Команди Червоного Півмісяця виявили 28 тіл загиблих мігрантів і знайшли трьох тих, хто вижив у двох різних місцях на пляжах Аль-Аллуса, за 90 кілометрів від столиці Тріполі, — повідомив AFP місцевий представник служби безпеки.

"Стан тіл на стадії глибокого розкладання вказує на те, що затоплення сталося кілька днів тому", — додав він.

На зображеннях, поширених місцевою пресою, зображені тіла, складені на березі та поміщені у мішки для трупів.

1500 смертей з початку року

Ця трагедія сталася через кілька днів після звістки про загибель 160 мігрантів через тиждень після затоплення їх човнів біля західного узбережжя Лівії, внаслідок чого кількість загиблих на цьому маршруті з початку року досягла 1500, згідно з даними Міжнародної організації з міграції (МОМ).

За даними МОМ, понад 30 000 мігрантів було врятовано або перехоплено біля лівійського узбережжя цього року.

Мігранти чекають, щоб їх врятувала італійська берегова охорона в Середземному морі, за 30 морських миль від узбережжя Лівії. (Angelo TZORTZINIS/AFP via Getty Images)

Країна Північної Африки є важливим пунктом перетину кордону для десятків тисяч мігрантів, які щороку прагнуть потрапити до Європи через італійське узбережжя приблизно 300 км.

Жорстоке поводження з мігрантами в Лівії

Ці кандидати у вигнання, здебільшого з країн Африки, Сахари, стають здобиччю торговців людьми, коли вони не вмирають, намагаючись перейти через кордон.

Занурившись у серйозну політичну кризу після падіння режиму Муаммара Каддафі у 2011 році, Лівія протягом кількох місяців стикалася з критикою за жорстоке поводження з мігрантами.

За матеріалами Epoch Times Europe Fr