П'ятниця, Тра 27, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Росія оголосила про завершення військових маневрів на кордоні з Україною

Неділя, 26 грудня 2021 року
Українські солдати охороняють державний кордон. (ALEKSEY FILIPPOV/AFP via Getty Images)

Росія заявляє, що припинила військові маневри на кордоні з Україною. Понад 10 тисяч солдатів повернулися на свої бази, повідомило в суботу Міністерство оборони в Москві. Відповідно, «бойові навчання» проходили на різних військових базах у російських регіонах Волгограді, Ростові та Краснодарі, а також на анексованому Кримському півострові, які знаходяться поблизу України.

За даними відомства, маневри проводились і в районах, віддалених від українського кордону. Були згадані також російські регіони Ставрополь, Астрахань та Північний Кавказ, а також Вірменія та сепаратистські грузинські регіони Південна Осетія та Абхазія.

Військові не надали жодної інформації, на які бази повернулися солдати. З метою забезпечення високого рівня бойової готовності у святкові дні «на військових базах Південного військового округу» до баз було виділено додаткові підрозділи «з метою підготовки до можливих надзвичайних ситуацій», — додали у відомстві.

З середини листопада Київ та західні уряди звинувачують Росію у тому, що вона направила десятки тисяч солдатів на кордон з Україною. Були побоювання, що російська армія може вдертися до сусідньої країни. Москва заперечувала будь-які плани нападу.

За матеріалами Epoch Times Europe GmbH