Вівторок, Січ 18, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Курячу голову в хрусткому тісті знайшла жінка в коробці з крильцями KFC

Четвер, 30 грудня 2021 року

Фасад ресторану KFC. (Wikimedia Commons)

На початку грудня на одного з клієнтів KFC у Твікенхемі, Англія, чекав неприємний сюрприз. Коли жінка їла свої "гарячі крильця", типова страва KFC, приготована зі смажених курячих крилець, вона виявила в коробці... курячу голову, теж смажену.

Історія сягає корінням на початок місяця, у вечір п'ятниці 3 грудня. Того вечора клієнт KFC у Твікенхемі, Західний Лондон, замовив коробку "гарячих крилець". Трапеза тривала, і в якийсь момент жінка дістала з коробки не крило, а курячу голову, повідомляють The Sun і New York Post.

"Знайшла курячу голову в моїх "гарячих крильцях", яка не дала мені доїсти, фу", — люб'язно прокоментувала вона на сайті Just Eat, додавши як доказ фотографію, на якій зображена повністю просмажена відрубана голова, очі закриті, дзьоб цілий.

Клієнтка, яка все ж таки залишила у своєму рейтингу 2 зірки з 5, була помічена в Instagram-акаунті Takeawaytrauma, який спеціалізується на відгуках незадоволених клієнтів, які розповідають про свій поганий досвід:

Дізнавшись про цю історію, KFC швидко відреагувала: "Ми були щиро здивовані фотографією. Відколи Габріель зв'язалася з нами, ми розслідували, як це могло статися.

Як примітка, у Твіттері KFC також пожартувала, що це були "щедрі дві зірки, які коли-небудь давали". Проте офіційні особи заявили, що вони ставляться до цього питання "дуже серйозно" і що "були зроблені додаткові кроки з постачальниками та командами, щоб запобігти повторенню подібного", — заявили в KFC.

Слід зазначити, що у коментарях кілька інтернет-користувачів заявили: "Принаймні ми знаємо, що їмо", повідомляє Bien Public. Слід зазначити, що бренд наголошує на подачі "справжньої курки", чим, за його словами, він "пишається". Однак "цей рідкісний випадок, мабуть, вислизнув від суворого контролю", — зробила висновок компанія KFC, яка запевнила, що зв'язалася з незадоволеною клієнткою, щоб запропонувати їй безкоштовне харчування, але цього разу без розчарування.

За матеріалами Epoch Times Europe Fr

Comments   

загрузка...