Вівторок, Січ 18, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Аукціон тунця в Токіо: падіння попиту через пандемію. Усього 129 000 євро за найбільшого

Четвер, 6 січня 2022 року

Шеф-кухар Sushi Ginza Onodera Акіфумі Сакагамі та співробітники позують фотографу з найдорожчим тунцем у ресторані після щорічного аукціону тунця, проведеного на ринку Toyosu 5 січня 2021 року у Токіо, Японія. (Takashi Aoyama/Getty Images)

Тунець вагою 211 кг за 129 000 євро: традиційний передноворічний аукціон у Токіо виграв у середу шеф-кухар, відмічений зіркою Мішлен, який має намір "скрасити" 2022 цим екземпляром, навіть якщо ціна залишається далекою від рекорду, встановленого у 2019 році через кризу здоров'я.

Сума, сплачена на першому аукціоні року на рибному ринку Тоюсу, знизилася третій рік поспіль, оскільки пандемія продовжує впливати на попит.

Клієнт їсть суші з тунцем в одному з суші-ресторанів Токіо. (Tomohiro Ohsumi/Getty Images)

16,9 мільйона єн, спільно витрачені в середу ресторатором і гуртовиком за величезного синього тунця, були значно нижчими за рекорд 2019 року, коли призову рибу було винесено більш ніж на 333 мільйони єн.

Традиція, яку слідують у Японії

Перший аукціон у році на ринку Тоюйос — давня традиція в Японії, яка щороку приваблює натовпи рибних гуртовиків та рестораторів.

Учасники торгів іноді витрачають цілий стан, щоб виграти найдорожчого тунця, який вважається талісманом удачі та привертає увагу покупців.

Тунець, куплений у середу, був виловлений у регіоні Аоморі (північна Японія), відомий якістю свого тунця, і був проданий Onodera Group, суші-ресторану, відміченому зіркою Мішлен, та японському гуртовику Yamayuki.

Президент Ямаюкі Ямагуті ріже тунця в ресторані Sushi Ginza Onodera після щорічного аукціону тунця, проведеного на ринку Тоюсу 5 січня 2021 року в Токіо, Японія. (Takashi Aoyama/Getty Images)

Через кілька годин рибу було доставлено до ресторану, яким керує Onodera, у престижному районі Токіо Омотесандо, де її публічно нарізали і філе.

«Не можу дочекатися, щоб з'їсти його шматочок»

«Я взяв участь в аукціоні з надією отримати найдорожчий тунець, який вважається сприятливим, і подати його нашим клієнтам, щоб трохи прикрасити їх майбутній рік, навіть попри те, що наш світ залишається відзначеним пандемією», — сказав шеф-кухар Акіфумі Сакагі.

Президент Ямаюкі Юкітака Ямагуті та шеф-кухар суші Onodera Акіфумі Сакагамі оглядають найдорожчий тунець у ресторані після щорічного аукціону тунця, проведеного на ринку Тоюсу 5 січня 2021 року в Токіо, Японія. (Takashi Aoyama/Getty Images)

За його словами, найдорожчий тунець пропонуватиметься покупцям як у Японії, так і в зарубіжних ресторанах компанії, включаючи Гаваї, Нью-Йорк та Лос-Анджелес.

Любителі суші зібралися біля фешенебельного ресторану Токіо, щоб дочекатися омріяної риби. "Я люблю тунця", — сказала 78-річна Джунко Кавабата, гордо показуючи пронумерований квиток, в якому зазначено, що вона буде першим клієнтом, якого обслужать. "Не можу дочекатися, коли зможу перекусити".

За матеріалами Epoch Times Europe Fr

Comments   

загрузка...