Вівторок, Січ 18, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Більшість французів вважають, що «Франція — це насамперед народ білої раси та християнської релігії»

Субота, 8 січня 2022 року

Ілюстрація (SEBASTIEN BOZON/AFP via Getty Images)

Опубліковане у вівторок, 4 січня, опитування Ifop про думки та сприйняття французами ідентичності Франції показало, що 53% французів вважають, що «Франція — це, перш за все, народ білої раси та християнської релігії».

Опитування, проведене Ifop серед вибірки з 1502 осіб, які представляють французьке населення у віці 18 років і старше, показало, що трохи більш ніж половина французів (53%) вважають Францію «народом білої раси та християнська релігія».

Чи зникає ідентичність Франції?

Згідно з цим опитуванням, опублікованим у вівторок, 4 січня, і проведеним у партнерстві з Vae Solis Communications, для 66% опитаних людей «ідентичність Франції зникає», а для 64% з них «Іслам становить загрозу для ідентичності Франції». Проте вони на 55% вважають, що «французька ідентичність збагачується завдяки внеску культур людей із сімей іммігрантів».

Проте 82% опитаних стверджують, що «питання, пов'язані з ідентичністю, використовуються деякими політиками», а також 60% вважають, що «питання, пов'язані з ідентичністю, займають надто багато місця у Франції у громадських дебатах».

Економічне ослаблення та деіндустріалізація: загроза французької ідентичності

Щобільше, 82% з них вважають, що ослаблення економіки та деіндустріалізація становлять загрозу для французької ідентичності. 77% з них вважають, що фактором є безробіття, 75% — борг, 71% — комунітаризм, 68% — глобалізація та 67% — імміграція.

Щодо «довіри, даної різним діячам для захисту ідентичності Франції», 87% вважають, що це будуть ремісники, 78% солдати та 77% вчені. З іншого боку, у нижній частині шкали ми знаходимо виборних посадових осіб (президента республіки, міністрів, мерів…) та 43% довіряють їм захист ідентичності Франції, 38% вважають, що це буде чиновники профспілки.

Валері Пекресс на чолі захисту ідентичності Франції

Щоб захистити ідентичність Франції як кандидата на президентських виборах, 45% вважають, що це будуть Валері Пекресс, 44% Марін Ле Пен, 41% Еммануель Макрон та 31% Ерік Земмур. Інші кандидати в президенти набрали менше ніж 30%, наприкінці шкали знаходиться Фаб'єн Руссель із 18%.

Крім того, особистістю, яка найкраще втілює самобутність Франції, є генерал де Голль для 37% людей, які взяли участь в опитуванні. Потім йде Наполеон Бонапарт із 15%.

За матеріалами Epoch Times Europe Fr

Comments   

загрузка...