Вівторок, Січ 18, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Швейцарська армія заборонила солдатам користуватися Whatsapp, Signal та Telegram під час служби

П'ятниця, 7 січня 2022 року

Екран телефону. (iStock)

Швейцарська армія заборонила WhatsApp та інші служби обміну повідомленнями, такі як Signal або Telegram для офіційного використання. Натомість солдати повинні використовувати службу Threema, постачальник якої базується у Швейцарії, як заявив у четвер агентству новин AFP представник армії. Про це раніше повідомляла газета Tages-Anzeiger.

За повідомленням швейцарського інформаційного агентства Keystone-SDA, збройні сили обґрунтували це рішення тим, що Threema відповідає Європейському загальному регламенту захисту даних і не підпадає під дію «Закону про хмарні технології». Закон США, який діє з 2018 року, надає владі доступ до даних, що зберігаються в Інтернеті американськими компаніями. Whatsapp належить американській групі Meta Platforms, яка до 2021 року називалася Facebook.

За повідомленням газети Tages-Anzeiger, наприкінці грудня швейцарська армія розіслала провідним професійним офіцерам електронного листа, в якому попросила солдатів використати Threema на своїх особистих пристроях під час служби. За словами представника армії, це стосується й військової служби. Військова служба є обов'язковою для молодих людей у ​​Швейцарії, і вони також можуть бути неодноразово спрямовані на більш короткі відрядження після закінчення військової служби.

Питання відповідної службі обміну повідомленнями нині особливо актуальне у зв'язку з армійськими операціями в умовах пандемії. Федеральні солдати, у тому числі багато призовників, регулярно викликаються для підтримки в лікарнях і для кампанії вакцинації в країні.

Threema вже використовується швейцарською владою. З погляду захисту даних сервіс вважається безпечнішим у порівнянні з конкурентами, такими як Whatsapp, але, на відміну від них, є платним. Швейцарська армія покриє вартість завантаження у розмірі чотирьох швейцарських франків (еквівалентно 3,85 євро).

За матеріалами Epoch Times Europe GmbH

Comments   

загрузка...