Вівторок, Січ 18, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Збитки у розмірі близько 27,8 млн доларів США через китайські підробки харчових продуктів з Південної Кореї

Вівторок, 11 січня 2022 року

Популярна гаряча локшина швидкого приготування «Булдак Боккеуммійон» компанії Samyang Foods (L) та китайський продукт-підробка (R). (Асоціація харчової промисловості Кореї)

Китай сумно відомий своєю нестримною культурою підробок. Контрафактна продукція та підробки продовжують домінувати на внутрішньому ринку Китаю, попри пандемію. Втомившись від збитків, кілька південнокорейських виробників харчових продуктів нещодавно об'єднали свої зусилля для боротьби з поширенням контрафактної продукції в Китаї.

За повідомленням Korea Bizwire Корейська асоціація харчової промисловості створила консорціум виробників харчових продуктів для подання позову проти двох найбільших корейських виробників імітаторів продуктів харчування в Китаї – Qingdao Taeyangcho Food та Zhengdao Food – за порушення прав інтелектуальної власності (ІВ).

До консорціуму входять чотири південнокорейські гіганти харчової промисловості: CJ Cheiljedang, Ottogi, Daesang та Samyang Foods.

За даними Asia Business Daily, для ефективного просування судового процесу компанії звернулися за допомогою до Кореї KIPO) та Корейського агентства із захисту інтелектуальної власності.

Попри те, що південнокорейські компанії неодноразово намагалися подати до суду на китайських наслідувачів, це перший випадок, коли кілька компаній поєднали зусилля, щоб подати позов щодо товарних знаків. У міру того, як корейська їжа стає все більш популярною на міжнародному рівні, зараз існує загальна зацікавленість у боротьбі зі зростальним числом порушень товарних знаків у Китаї, особливо у зв'язку зі збільшенням кількості випадків підробки під час пандемії.

Бульйони для супу Dasida від CJ CheilJedang, сіль для приправи Miwon від Daesang і локшина з вермішеллю від Ottogi входять до багатьох продуктів, на які поширюється судовий процес щодо товарних знаків. Ці підробки продаються в Інтернеті та в магазинах по всьому Китаю.

Згідно зі звітом Bizwire, китайська імітація локшини швидкого приготування «Buldak Bokkeummyeon» від Samyang майже ідентична оригінальному продукту, споживачів.

Втрата клієнтів, спричинена поширенням контрафактної продукції, може серйозно пошкодити іміджу та надійності цих південнокорейських компаній, оскільки вони мають зареєстровані юридичні особи у Китаї.

Відповідно до звіту Korea Herald з посиланням на члена товарних знаків у Китаї збільшилися з 977 у 2017 році до 3457 у 2020 році, що у 3,5 раза більше, з посиланням на статистику KIPO. Лі додав, що крадіжки південнокорейських товарних знаків китайськими наслідувачами різко зросли після пандемії.

Згідно зі звітом, з 2017 року до серпня 2021 року південнокорейські компанії зазнали збитків у розмірі близько 27,8 млн доларів США через несанкціоноване використання товарних знаків китайськими наслідувачами. Однак ця сума не включає всі випадки підозр у незаконному присвоєнні товарних знаків, а лише розрахований збиток, що базується на запобіжній несумлінній реєстрації китайських підроблених товарних знаків, що передбачає ще більший збиток.

Багато великих міжнародних брендів стикалися з випадками зловмисного самовільного присвоєння товарних знаків у Китаї, а деякі навіть програли своїм наслідувачам у китайських судах. Класичні приклади включають Apple, Tesla, Toyota, а також недавню судову справу японського гіганта роздрібної торгівлі Muji.

У листопаді 2019 року Китай вніс поправки до свого закону про товарні знаки, щоб посилити захист від несумлінних заявок на реєстрацію товарних знаків. В результаті це дозволило невеликій кількості іноземних компаній виграти судові процеси щодо порушення прав на товарні знаки в Китаї, наприклад, американському бренду спортивного одягу New Balance та південнокорейському бренду сендвічів Egg Drop та франшизі кафе з десертами Sulbing.

За матеріалами The Epoch Times USA

Comments   

загрузка...