ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Нова книга Роберта Ф. Кеннеді-молодшого про те, як пандемія знищує демократію

Велика Епоха
Книга "Справжній Ентоні Фаучі. Білл Гейтс та Біг Фарма у війні проти демократії та громадського здоров'я" видавництва Skyhorse, 17 грудня 2021 року. (Enrico Trigoso /The Epoch Times)

Автор книги "Справжній Ентоні Фаучі. Білл Гейтс та Біг Фарма у війні проти демократії та громадського здоров'я" — Роберт Ф. Кеннеді-молодший — племінник колишнього президента-демократа Джона Ф. Кеннеді. Він є адвокатом та активістом із захисту довкілля, засновником організації "Захист здоров'я дітей".

За словами Кеннеді, книга адресована тим, хто хоче зрозуміти, що відбувається в останні 20 місяців. Сам він називає те, що відбувається "контрольованим руйнуванням ліберальної демократії в усьому світі".

У книзі понад 2 000 виносок вона є енциклопедією, що охоплює втручання фармацевтичної індустрії (Big Pharma) у громадське здоров'я і навіть свободи людей.

Роберт Ф. Кеннеді-молодший виступає на Бродвейському мітингу за свободу, Манхеттен, Нью-Йорк, 16 жовтня 2021 року. (Enrico Trigoso/The Epoch Times)

"Все, що написано в моїй книзі — це цитати, взяті з публікацій, що рецензуються, урядових баз даних або інших надійних джерел. Я не займаюся теоріями змови, не роблю здогадів і не розглядаю мотиви", — сказав Кеннеді в інтерв'ю The Epoch Times.

Книга "Справжній Ентоні Фаучі" стала бестселером №1 у чартах Amazon, лідером продажів у списку Wall Street Journal, знаходиться у першій п'ятірці у списку USA Today.

Лише New York Times не включила книгу "Справжній Ентоні Фаучі" до списку бестселерів.

"Я не здивований тому, що газета The New York Times відмовилася включити її до списку і бреше своїм читачам. Вони не давали й не дають чесної інформації під час пандемії.

Мій акаунт в Instagram, з понад 800 000 послідовниками, був видалений на початку цього року, нібито, за дезінформацію про вакцини. Але Instagram не зміг довести, що мої заяви помилкові.

Термін "дезінформація про вакцини" вони застосовують для будь-якої заяви, яка відрізняється від заяв уряду або заяв фармацевтичної промисловості щодо безпеки та ефективності її продукції", — сказав Кеннеді-молодший.

Роберт Ф. Кеннеді-молодший на церемонії вручення премії "Ripple of Hope Awards 2019, Нью-Йорк, 12 грудня 2019. (Greg Allen/Invision/AP)

"Зараз ми живемо в оруелівському світі, де ліберали, які колись відстоювали свободу слова, тепер нав'язують цензуру будь-якій критиці політики уряду та питань щодо фармацевтичної продукції.

Свідоме нагнітання страху урядом та фармацевтичним бізнесом позбавило людей критичного мислення у масовому масштабі. Наразі ціла політична партія діє проти своїх основних цінностей, насильно нав'язує всім свою правоту", — Роберт Ф. Кеннеді-молодший.

За матеріалами The Epoch Times USA