ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Путін особисто відправив на переговори з Україною російського олігарха Абрамовича

Велика Епоха
Роман Абрамович, російський металургійний магнат та власник футбольного клубу «Челсі» у Лондоні. (CARL COURT/AFP/Getty Images)

В. Путін особисто схвалив участь Романа Абрамовича у мирних переговорах між Росією та Україною, за словами двох людей, які мають безпосереднє відношення до цього питання.

Путін особисто схвалив роль Романа Абрамовича у російсько-українських переговорах. "Пряме благословення підкреслює тісні зв'язки між російським президентом і олігархом", - пише Financial Times.

Пряме благословення Путіна вказує на те, що Абрамович шукав схвалення на найвищому рівні, щоб допомогти розпочати переговори про припинення вогню між Києвом та Москвою наприкінці лютого, і суперечить давнім заявам олігарха про те, що він не має близьких стосунків із російським президентом.

Здобувши підтримку Путіна, Абрамович зустрівся з високопосадовцем в апараті президента України Володимира Зеленського, щоб допомогти налагодити переговори.

Нагадаємо, у середу Кремль визнав причетність російського мільярдера Романа Абрамовича до перших етапів мирних переговорів між Росією та Україною.

Заяву зробив прессекретар Кремля Дмитро Пєсков наступного дня після того, як стало відомо, що український лідер Володимир Зеленський попросив президента США Джо Байдена не запроваджувати санкції проти Абрамовича, щоб він міг допомогти у проведенні дискусій.