ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

США ввели нові санкції проти 400 російських компаній та фізичних осіб

Велика Епоха
Печатка на будівлі Казначейства США, Вашингтон. (PAUL J. RICHARDSЯкорь/AFP/Getty Images)

Як очікувалося і передбачалося Білим домом на початку цього тижня, під час участі в екстреному саміті НАТО в Брюсселі для вирішення кризи в Україні Джо Байден оголосив про новий пакет санкцій, спрямованих проти російських олігархів, сотень законодавців та оборонних компаній.

За словами генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга, ця подія є частиною того, що в Брюсселі назвали «серйозними витратами» та наслідками, від яких Росія страждатиме «протягом багатьох років».

Про новий пакет було оголошено в той момент, коли США чинять тиск на G7 та ЄС з метою узгодження плану щодо значного зниження енергетичної залежності Європи від Росії.

За даними Bloomberg, нові санкції будуть спрямовані проти більш ніж 400 фізичних та юридичних осіб з Росії, включаючи «Думу, нижню палату російського парламенту, та 328 її членів, понад десять представників російської еліти та російські оборонні компанії».

«Санкції торкнуться Германа Грефа, голови російського Сбербанку та радника президента Володимира Путіна, російського мільярдера Геннадія Тимоченка, його компаній та членів сім'ї, а також 17 членів Совкомбанку».

«Серед оборонних компаній, які потрапили під санкції, — російський виробник гелікоптерів, корпорація «Тактичне ракетне озброєння», «Високоточні системи», ВАТ НВК «Техмаш» та «Кронштадт», — повідомляє Білий дім.

Було зазначено, що нові заходи були узгоджені з лідерами НАТО, ЄС та G7, тоді як у Брюсселі триває тріо надзвичайних самітів.

Минулого місяця вже було введено санкції проти Володимира Путіна та деяких членів його найближчого оточення, аж до вищих чиновників, але поки що ці заходи не сповільнили і не дотримали спроб Росії просунутися у військовому відношенні на полі бою.

Bloomberg зазначає, що ЄС розглядає можливість посилення або розширення існуючих обмежень проти Росії в координації зі США, утримуючись при цьому від подальших кроків щодо блокування закупівель нафти і газу на тлі розколу в блоці, що поглиблюється, з приводу того, як обмежити найбільше джерело доходів Москви.

За матеріалами Epoch Times România