ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Anonymous оголосили, що зламали базу даних компанії Nestle

Велика Епоха
(Скріншот)

Виставивши у понеділок 48-годинний ультиматум іноземним компаніям, що працюють у Росії, про зупинення діяльності, хакерська група Anonymous перейшла до дій. Вони зламали базу даних компанії Nestle після того, як вона відмовилася покинути Росію.

У повідомленні, опублікованому в Twitter, Anonymous написали:

ТІЛЬКИ ЩО: команда Anonymous зламала базу даних найбільшої у світі харчової компанії Nestle. Відбувся витік 10 ГБ даних електронної пошти, паролів, бізнес-клієнтів Nestle тощо.

Нагадуємо, що вранці в понеділок хакерське угруповання Anonymous попередило всі іноземні компанії, які продовжують працювати в Росії: якщо протягом 48 годин вони не приймуть рішення покинути країну чия армія вдерлася в Україну, вони опиняться «під прицілом».

Два дні тому Anonymous розмістили у Twitter-акаунті Anonymous TV наступний пресреліз:

«Ми закликаємо всі компанії, які продовжують працювати в Росії, і сплачують податки до бюджету кримінального режиму Кремля: йдіть із Росії! Даємо вам 48 годин на роздуми та відхід з Росії, інакше ви опинитеся під нашим прицілом!»

(Скріншот)

З початку російського вторгнення в Україну хакери Anonymous розпочали кібератаку на Росію, «зламавши» базу даних російського федерального агентства, яке здійснює цензуру російської преси, а також сайт ФСБ, Секретної служби Росії.

Тоді вони оголосили про успіх у повідомленні в Твіттері: «Anonymous вдалося зламати та розкрити базу даних Роскомнагляду, федеральний орган виконавчої влади Російської Федерації, який здійснює моніторинг, контроль та цензуру російських ЗМІ, зробивши понад 360 000 файлів доступними для громадськості».