ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Упаковка для товару як спосіб самовираження виробника

Велика Епоха

Багато товарів вимагають застосування упаковки, яка буде служити не тільки у якості засобу захисту самого товару від різних впливів, але й додатковим методом привернення уваги покупців.

Погодьтеся, набагато приємніше купувати товар у гарній та якісній упаковці. Адже як відомо "зустрічають по одягу". І хоча цей вислів, здавалося б, вже давно застарів, сама його ідея "жива" й досі.

упаковка
упаковка

Виготовлення упаковки для товарів. Види упаковок

Виготовлення упаковки можна назвати окремим та далеко не останнім етапом у позиціонуванні товару на ринку. Жоден всесвітньо відомий бренд не залишає поза увагою цю позицію. Наприклад, відомий бренд одягу, взуття та аксесуарів Louis Vuitton упаковує свої товари в кілька різних упаковок, що не поступаються своїм дизайном і якістю самим виробам компанії.

В епоху інстаграма та “модних розпаковувань” дуже важливо створити перше враження про товар, використовуючи саме упаковку.

Види упаковок для товарів:

  1. Коробочки. Упаковка у вигляді коробки - один із найпоширеніших видів. Коробки різного дизайну, розмірів та форми використовуються багатьма виробниками. Такий метод упаковки гарний, зручний, а також захищає товар від пошкоджень під час транспортування;
  2. Пакети. Пакети також дуже поширені, особливо при покупці товарів у мас маркеті. Особливо це стосується одягу. Багато торгових марок використовують крафтові пакети високої якості для упаковки своїх товарів.

Але не одягом єдиним! Продукти харчування та страви на виніс також потребують якісної упаковки. При чому дуже важливо, щоб упаковка для продуктів харчування була не тільки гарною, а й безпечною для споживача.

Впоратися із цим завданням допоможе виготовлення упаковки з високоякісного харчового картону. Для яких видів харчових продуктів потрібна упаковка?

  • Кондитерські вироби. Кекси, торти, мафіни, макаронс, цукерки ручної роботи тощо;
  • Фастфуд. Бургери, картопля фрі, роли, суші, рамени та інша їжа на винос;
  • Бакалія. Крупи, цукор, сіль, чай, кава, олія тощо;
  • Заморожені продукти. Пельмені, вареники, морозиво;
  • Яйця;
  • Напої. Особливо це стосується напоїв у скляних пляшках. Використання картонного пакування допоможе знизити ризик розбити тару.
упаковка
упаковка

Замовити виготовлення упаковки у Києві

Завдяки активному розвитку друкарської справи, а особливо появі нового функціонального обладнання, упаковки для товару можуть стати не лише способом зберегти товар від пошкоджень, а й візитною карткою виробника, яка допоможе виділити товар серед сотень інших аналогів на полицях.

Виготовити упаковки найкращої якості для Ваших товарів пропонує компанія УКРСИЧ. Звернувшись в компанію, ви отримаєте розгорнуту консультацію з усіх питань, що цікавлять вас, можливість замовити будь-які види упаковки в різних дизайнах, виготовлення продукції та доставку в обумовлені терміни.