ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Щонайменше 300 мирних жителів загинули під час вибуху в Маріупольському драмтеатрі

Велика Епоха

(Скриншот)

Місцева влада в обложеному Маріуполі заявляє, що щонайменше 300 людей загинули внаслідок вибуху 16 березня в місцевому Драматичному театрі.

За оцінками, у будівлі сховалися близько 1 300 людей, з яких лише 150 вижили і вибралися з-під завалів одразу після удару.

Джерела повідомили, що більшість українських мирних жителів у театрі сховалися від бомбардувань під сценою, а вихід їм загородили завали.

У Маріуполі немає екстрених служб, а запеклі бої та бомбардування біля театру завадили рятувальним роботам. Театр бомбардував літак, попри те, що слово «Діти» було намальовано на землі великими білими літерами.

У заяві, зробленій у п'ятницю вранці, прессекретар міської ради Маріуполя повідомив, що місцевій владі вдалося оприлюднити нову кількість загиблих внаслідок трагедії.

«На жаль, починаємо цей день із поганих новин. Від очевидців з'явилася інформація про те, що у Драматичному театрі Маріуполя внаслідок бомбардування російським літаком загинуло близько 300 людей. До останнього не хочеться вірити у цей жах. До останнього хочеться вірити, що всім удалося врятуватися. Але слова тих, хто був усередині будівлі на момент цього терористичного акту, говорять про протилежне.

Драмтеатр у самому серці Маріуполя завжди був візитною карткою міста. Місцем зустрічей, побачень, точкою орієнтиру. «Ти де? Я на Драмі». Скільки разів ми чули чи говорили цю фразу: «на Драмі»…

Тепер більше немає Драми. На його місці з'явилася нова точка болю маріупольців, руїни, що стали останнім притулком для сотень безневинних людей.

Драматичний театр цинічно знищили вісники російського світу. Цих фашистів 21 століття не зупинив ані величезний напис ДІТИ, ані заяви самих людей, що там лише мирні – жінки, діти, люди похилого віку. Окупант знав, куди б'є», — йдеться у заяві.