ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

США відправляють до України безпілотники-камікадзе Switchblade

Велика Епоха
Американський солдат запустив "камікадзе" - безпілотник Switchblade

США відправить в Україну безпілотники-камікадзе Switchblade, щоб допомогти українським військам відбити російське вторгнення, повідомляє The Independent. Дрони можна переносити у рюкзаку або запускати за допомогою солдатів.

Після того, як Білий дім оголосив у середу, що 100 «дистанційно-пілотованих повітряних тактичних систем» стануть частиною нового пакету озброєнь для України на 800 мільйонів доларів, офіційний представник США підтвердив ABC, що йдеться і про безпілотників-камікадзе.

Військові чиновники називають цю зброю «безпілотниками-камікадзе», оскільки вона може бути спрямована прямо на ціль, а потім вибухнути.

Існує два типи безпілотників Switchblade: серія 300 та серія 600. Серія 300 використовується проти військовослужбовців, а серія 600 – проти танків та бронетехніки. Незрозуміло, яку серію відправлять до України.

Однак обидва безпілотники керуються дистанційно та відстежують свої цілі за допомогою бортових датчиків та технології GPS.

За даними New York Times, пакет вартістю 800 мільйонів доларів також включає 800 ракет Stinger, 9000 протитанкових знарядь, а також кулемети та гранатомети.

Новий військовий пакет надійшов після звернення президента України Володимира Зеленського до Конгресу США за додатковою допомогою та підтримкою з боку Сполучених Штатів.

Американська зброя, така як протитанкова ракета Javelin, використовувалася українськими військами з початку російського вторгнення.

Досі США та європейські прихильники відправляли Україні обладнання та стрілецьку зброю, а не велике наступальне озброєння, таке як танки, винищувачі та вертольоти.

Зеленський закликав своїх союзників направити в Україну винищувачі МІГ, але пізніше відкликав своє прохання.

Також київський лідер закликав США запровадити безпольотну зону над Україною, але президент США Джо Байден виступив проти будь-якого сценарію, який може призвести до прямого конфлікту сил США з Росією.

За матеріалами Epoch Times Romania