ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Америка затиснута між Росією й Китаєм зовні та лівими всередині

Велика Епоха
Президент Росії Володимир Путін та лідер Китаю Сі Цзіньпін у Кремлі, 5 червня 2019 року. (Максим Шипенков/AFP via Getty Images)

Америка опинилася між зовнішньою та внутрішньою загрозою. Зовнішня – це економічно агресивний і неприхильний до Америки Китай, та оснащена ядерною зброєю і неприхильна до Америки Росія; внутрішня - це без'ядерні та зневажливі до Америки ліві. (Як я завжди наголошую, "лівий" — не те саме, що "ліберал"; насправді, лівизна становить смертельну загрозу для лібералізму. Найбільша сучасна трагедія в житті Америки полягає в тому, що більшість лібералів не бажають цього визнавати і продовжують голосувати за лівих).

Висловлюючись одним із улюблених термінів лівих, ліві становлять екзистенційну загрозу для Америки. А ось Росія, якщо вона не почне ядерну війну — ні. Мушу додати, що я не виключаю ймовірність останнього. У період кубинської ракетної кризи я був першокласником, але я не пам'ятаю нікого моїх років або серед ровесників моїх батьків, хто б вірив, що кубинська криза призведе до ядерної війни. Сьогодні у мене менше впевненості. Президент Росії Володимир Путін не здається таким раціональним, яким був Микита Хрущов, а Хрущов не мав такої пристрасті з приводу Куби, як у Путіна з приводу України.

Ліві можуть ненавидіти Путіна, але ненависть до Америки об'єднує і лівих, і Путіна. Знову ж таки, це не стосується лібералів, більшість з яких любить Америку. Щоб проілюструвати цю тезу, візьмемо приклад Супермена. Саме ліберали в 1938 створили Супермена, супергероя, що стверджує американські цінності ("Істина, справедливість і американський шлях"). І саме ліві знищили Супермена як героя Америки. У 2011 році вони покінчили з його американською ідентичністю: стоячи перед ООН Супермен оголосив, що відмовляється від свого американського громадянства, щоб стати "громадянином світу". "Я втомився, що мої дії інтерпретуються як інструменти політики США" — оголосив він. Десять років по тому DC comics оголосила, що девізом Супермена більше буде не "Істина, справедливість та американський шлях", а "Істина, справедливість і світле завтра".

Усі ліві рухи у світі з презирством ставляться до Америки, і не без причини. Америка відстоює все, проти чого виступають ліві. Це найбільша капіталістична, найрелігійніша і найбільш націоналістична велика демократія. Унікальний успіх Америки став найбільш можливим закидом для лівої ідеології. І тому вони вважають: Америка має бути повалена. Зокрема, вона повинна відмовитися від капіталістичної економіки, іудео-християнських цінностей та націоналізму (що виражається, наприклад, у шануванні американцями прапора та гімну, у святкуванні національних свят, таких як: Четверте липня та День подяки, у неприйнятті американцями будь-яких натяків на світовий уряд, і у вірі американців в те, що їхня країна — "найвеличніша країна у світі").

Отже, Америку сьогодні атакують три антиамериканські сили: Путін і Китай ззовні — та американські ліві зсередини.

Якщо не буде ядерної війни з Росією, то, безперечно, найбільша з цих загроз походить від американських лівих. Вони успішно деамериканізували та зруйнували всі основні інститути, яких вони торкнулися: майже всі освітні установи від початкових шкіл до університетів; практично всі основні провідні новини; спецслужби (51 керівник спецслужб назвав інформацію про корупцію в сім'ї Байденів "російською дезінформацією"); економіка (найгірший рівень інфляції майже за півстоліття — результат безцеремонного витрачання трильйонів доларів та енергетичної політики лівих, яка за кілька місяців перетворила Америку з експортера енергоносіїв на їхнього імпортера); і навіть медицина.

Єдиний спосіб врятувати Америку від внутрішньої екзистенційної загрози полягає в тому, щоб ліберали зрозуміли, що загроза їхнім основним цінностям походить від лівих, а не від правих. Наведемо лише два приклади: не праві виступають проти відданості лібералізму — свободі слова, а ліві критикують людей за будь-які висловлювання, з якими ліві не згодні, включно з твердженням очевидних наукових та моральних істин, наприклад, те, що несправедливо по відношенню до жінок дозволяти чоловікам брати участь у жіночих спортивних змаганнях. І не праві виступають проти відданості лібералізму расової інтеграції; це ліві (що займають ту ж позицію, що і Ку-Клукс-Клан) закликають до створення гуртожитків повністю для чорношкірих у студентських містечках та проведення випускних вечорів тільки для чорношкірих.

Америка не може перемогти Росію та Китай самостійно. І Америка не може перемогти лівих без допомоги лібералів. Говорячи політичною мовою, якби ліберали Америки голосували за свої цінності, Демократична партія не перемогла б ні на одних великих виборах — і вона або втратила б актуальність, або вирішила б повернутися до свого ліберального коріння. Тільки американські ліберали, які працюють у єдиній справі з консерваторами, можуть урятувати Америку. Тільки тоді Америка зможе впоратися з будь-якою загрозою — внутрішньою чи зовнішньою.

Денніс Прагер, введучий ток-шоу на радіо і публіцист.

За матеріалами The Epoch Times USA

Думки, висловлені в цій статті, є думкою автора і не обов'язково відображають думку The Epoch Times.