ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Тіла мирних жителів, убитих російськими військами, лежать на вулицях Бучі

Велика Епоха
Наслідки російської агресії у Бучі. (Оперативний ЗСУ/Telegram)

Тіла щонайменше 20 мирних жителів знайшли на вулицях міста Буча, на північний захід від Києва, після того, як російські війська були виведені з цього району.

Мертві, всі одягнені в цивільний одяг, знайдені в різних позах, деякі лежать обличчям донизу, інші лежать обличчям вгору та з відкритими ротами. Один труп можна побачити із руками, пов'язаними за спиною білою тканиною. В основному, тіла жертв були цілими, і було незрозуміло, чи вбиті вони уламками, вибухом або кулею, але в одного з них була відсутня верхня частина голови, повідомляє Reuters.

«Троє з них лишилися біля велосипедів після останньої поїздки, інші впали поряд з посіченими і розбитими автомобілями», — повідомляють також журналісти AFP, які мали доступ до міста після того, як він був оточений майже на місяць.

За даними CNN, мер міста Буча Анатолій Федорук заявив, що загиблі мирні жителі зазнали нелюдського поводження з боку російських військ.

«Тіла розстріляних людей досі лежать на Яблонській вулиці в Бучі. З руками, пов'язаними білими, «мирними» ганчірками за спиною. Застрелені в потилицю. Можете собі уявити, які безчинства тут творили [російські військові]», — сказав Федорук у суботу.