ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Снайпер «Багіра» була знайдена пораненою та захоплена в полон

Велика Епоха
Багіра (facebook)

Багіра, 41-річна снайперка та матір двох дочок, була захоплена українською армією після того, як її російські товариші кинули її вмирати. На рахунку Багіри, справжнє ім'я Ірина Старікова, було 40 вбивств, перш ніж її було кинуто на полі бою своїми російськими колегами після поранення.

«[Вони залишили мене], знаючи, що я поранена, і маючи можливість підібрати мене... сподівалися, що я помру», — сказала Багіра, згідно з Daily Mail.

Захоплення снайперки, чиє прізвисько походить від пантери з «Книги джунглів», є серйозним ударом по моральному духу російських військ та іміджу їхньої армії.

Українці стверджують, що вона відповідає за «вбивство 40 українців, включаючи цивільних осіб», і з 2014 року веде бойові дії у сепаратистському Донецькому регіоні.

Тим часом британська преса повідомила, що Багіра не є уродженкою Сербії, як стверджувалося, ні монахинею, яка стала вбивцею, як передбачалося раніше. Навпаки, вона також одружена зі снайпером, який може похвалитися понад 100 жертвами.

«Так, я вбив багато людей. Ця цифра перевищує сотню. Якщо ви бачите ворога в приціл, що б ви зробили? — сказав у недавньому інтерв'ю її чоловік Олександр Огренич, керівник спеціального військового формування, додавши, що його жертвами були українські фашисти.