ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Колишній офіцер ФСБ вказав на провал «спецоперації»: жодного стратегічного успіху протягом місяця

Велика Епоха

Російський воєначальник заявив, що війна Володимира Путіна проти України провалилася.

Ігор Гіркін, ветеран армії і колишній офіцер ФСБ, зробив кілька заяв на російському телебаченні, підтвердивши, що Україні вдалося діяти у відповідь проти Росії, і сказав, що дивовижний успіх в цьому України ніколи не буде фігурувати у звітах Кремля про війну.

«Минуло 29 днів «спецоперації». Ніде, на жодному напрямку стратегічного успіху не досягнуто, лише оперативні успіхи. Щобільше, противник відносно успішно проводить мобілізацію і починає контратакувати. Про що, звичайно, Конашенков ніколи не згадує про це у своїх звітах», — сказав Гіркін, маючи на увазі прессекретаря Міноборони Росії Генерал-Майора Ігоря Конашенкова, який регулярно транслює на телебаченні актуальну інформацію про перебіг російського вторгнення.

Колишній російський розвідник додав: «На жаль, можу сказати, що мої найпесимістичніші прогнози про те, що ми будемо втягнуті в кривавий "тягни-штовхай" — тривалий, виснажливий і надзвичайно небезпечний для Російської Федерації, на цей час повністю виправдалися".

Минулого тижня радник Гіркіна Ігор Друзь попередив, що президент Путін може бути змушений піти у відставку, якщо йому не вдасться захопити Україну.

«Я сподіваюся, що українська трагедія не стане ні трагедією Росії, ні особистою трагедією Путіна», — сказав Друзь.