ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Великобританія: санкції проти Росії можуть «зникнути за повного припинення вогню та виведення військ» з України

Велика Епоха
Ліз Трасс (WIktor Szymanowicz / NurPhoto / Getty Images)

Міністр закордонних справ Великобританії Ліз Трасс заявила, що санкції, спрямовані на покарання російських олігархів та великих компаній після вторгнення в Україну, можуть бути зняті, якщо Володимир Путін покладе край атаці та пообіцяє «припинити подальшу агресію».

В опублікованому в неділю інтерв'ю газеті Sunday Telegraph Трасс повідомила, що Міністерство закордонних справ сформувало "переговорний підрозділ" для надання допомоги у проведенні можливих мирних переговорів.

Зі свого боку прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон попередив, що Лондон та його союзники «постійно посилюватимуть» санкції проти президента Росії Володимира Путіна та його прихильників.

«Ці санкції мають зникнути лише за повного припинення вогню та виведення військ, але також і за зобов'язань, що агресії надалі не буде. Це реальний важіль у майбутньому. Це реальний важіль, який, на мою думку, ми можемо використати», — сказала Трасс.

Коментарі Трасс розглядаються як нове запрошення Путіну скоротити втрати Росії у розпал війни, яка, за словами критиків, виявила серйозні проблеми у стратегії, тактиці та підготовці Росії до конфлікту. Держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що різні заборони та заморожування активів оточення Путіна «не призначені для того, щоб бути постійними».

За матеріалами Epoch Times România