ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Бразилія: кількість жертв дощу в Петрополісі зросла до 181 особи (ВІДЕО)

Велика Епоха
Будинок, зруйнований гігантським зсувом у Петрополісі, Бразилія, 19 лютого 2022 року. (MAURO PIMENTEL/AFP via Getty Images)

Влада заявила, що кількість загиблих внаслідок повеней і зсувів, які спустошили бразильське місто Петрополіс після злив, зараз становить 181 загиблих, у тому числі 29 дітей.

Нові урагани забрали життя щонайменше двох людей, повідомили служби екстреної допомоги в штаті Еспіріту-Санту, який межує зі штатом Ріо-де-Жанейро, де розташований Петрополіс.

Влада заявила, що одна людина була насмерть розчавлена стіною, що завалилася, в місті Алегре, а ще одна була змита водою при спробі повернути автомобіль у місті Нова-Венеція.

Кількість загиблих продовжує зростати

Рятувальники та жителі, які розшукують своїх зниклих безвісти родичів, продовжують розкопувати купи бруду та сміття.

За словами поліції, кількість зниклих безвісти скоротилася, оскільки було пізнано більше тіл, а сім'ї знаходили своїх близьких живими, але остаточні втрати, які продовжують зростати, залишаються невизначеними.

Пожежники та волонтери прибирають бруд у районі, який постраждав від гігантського зсуву в Петрополісі, Бразилія, 19 лютого 2022 року. (MAURO PIMENTEL/AFP через Getty Images)
Рятувальники залишають місце гігантського зсуву в Петрополісі, Бразилія, 19 лютого 2022 року. (MAURO PIMENTEL/AFP через Getty Images)

Мерія вже виявила понад 300 автомобілів, змитих водою, «розкиданих по місту, що перекривають вулиці та тротуари або викинуті у водоймища».