ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Російського активіста оштрафували за безоплатне розповсюдження книги Оруелла 1984 року

Велика Епоха
Дмитро Силін, російський активіст, який безплатно розповсюджує книгу Оруелла 1984 року (NEXTA Live)

У російському місті Іваново поліція затримала чоловіка за безоплатне розповсюдження книги Джорджа Оруелла "1984", повідомляє Telegram-канал NEXTA Live.

"В Іваново порушено адміністративну справу стосовно місцевого активіста Дмитра Силіна за "дискредитацію російської армії" шляхом безплатного розповсюдження книги Оруелла 1984 року", — повідомило джерело.

Про ситуацію Дмитра Силіна написав і регіональний політик Сергій Римський, який раніше працював у поліції, але пішов у відставку на знак протесту проти розгону мітингу на підтримку Олексія Навального, розповів він в інтерв'ю «Вільній Європі».

Слід зазначити, що Силіна почали переслідувати після того, як він організував одиничний протест, роздаючи перехожим класичну антиутопію "1984", написану британським письменником Джорджем Оруеллом у середині минулого століття, в якій описується спосіб життя при тоталітарній політичній системі у далекому майбутньому.

Як і інші активісти, які регулярно «стояли на обліку» за статтею 20.3.3, Дмитра Силіна було оштрафовано на суму до 50 000 рублів, що еквівалентно 555 євро.