ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Мільярдери у Шанхаї просять їжі - наслідки ізоляції Covid-19

Велика Епоха
Робітники у комплексі, де жителі проходять тестування на COVID-19 під час другого етапу ізоляції від пандемії в районі Цзин'ань у Шанхаї, 4 квітня 2022 року. (Гектор Ретамал/AFP через Getty Images)

Під час безстрокового карантину в Шанхаї мешканці насилу можуть дістати продукти харчування. Це стосується навіть китайських мільярдерів. Дон Ма з NTD розповідає подробиці.

"Чи можуть сусіди познайомити мене з групою із закупівлі хліба? У сім'ї нас багато, і нам потрібні хліб і молоко". Це - крик про допомогу від китайської мільярдерки Кеті Сю Сінь у соціальних мережах.

Вона входить до кращих венчурних капіталістів світу, за версією Forbes, і живе на розкішній віллі в Шанхаї, Китай. І навіть їй важко дістати товари, необхідні для існування.

Багато мешканців зазнають труднощів із продовольством, оскільки їм не дозволяється залишати свої будинки під час ізоляції.

Деякі мешканці повідомили репортерів NTD телефоном, що у них закінчуються запаси їжі.

"По-перше, я не можу замовити продукти, а по-друге, навіть якби мені доставили продукти, я не можу їх забрати. Отже тепер у мене немає нічого, ані води, ані фруктів. Залишилася лише одна чи дві чашки йогурту . Та й це тільки тому, що його купив до локдауну", — сказав мешканець Шанхаю.

"У мене вдома немає продуктів. Я зателефонував до місцевої ради і сказав: "Ви не повідомили нам про те, що перекрили район, і тепер у мене вдома немає їжі". А він відповів: "Немає їжі? Вирішуйте проблему самі, якщо у вас немає що їсти", — згадує інший мешканець.

Тим часом у Шанхаї почалися заворушення, бо люди голодують.

У китайській соціальній мережі Weibo хештег "Шанхай бореться за їжу" був опублікований понад 1,4 мільярда разів. Під цим хештегом користувачі критикують уряд.

За рівнем доходу на душу населення Шанхай є найбагатшим містом Китаю.

Одна людина написала на Weibo: "Це обурює: космополітичне місто у 2022 році переживає голод".

Чому ж мешканці не отримують достатньої кількості їжі? Однією з можливих причин є те, що не вистачає персоналу для забезпечення продовольством 25-мільйонного міста під час ізоляції. На кадрах зйомок видно, як гори продуктів гниють на ринках, бо їх ніхто не може купити і ніхто не доставляє.

За матеріалами Epoch Times Europe GmbH