ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Російські військові неминуче постануть перед судом за свої військові злочини в Україні, — Зеленський

Велика Епоха
Володимир Зеленський (Facebook - скриншот)

Президент України Володимир Зеленський знову заявив, що російські військові неминуче постануть перед судом за свої воєнні злочини в Україні.

"Головний прокурор Міжнародного кримінального суду Карім Хан відвідав Бучу. Правильно, що група судово-медичних експертів Міжнародного кримінального суду розпочне роботу в місті. Відповідальність для російських військових за воєнні злочини — неминуча. Будемо затягувати їх усіх у трибунал. І не тільки за скоєне в Бучі", — сказав Зеленський.

Генеральний прокурор України Ірина Венедиктова та прокурор МКС Карім Хан здійснили спільну робочу поїздку до Бучі Київської області, де проводиться ексгумація тіл мирних жителів, які загинули у другому масовому похованні.

Ірпінь, Буча, Гостомель, Бородянка та вся Київська область були звільнені від російських загарбників. У звільнених містах та селах було зафіксовано масові вбивства мирних жителів російськими військами. Зокрема, у Бучі були знайдені масові поховання. Десятки тіл, деякі з них із зв'язаними руками, лежали на вулицях.