ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Російських солдатів, які тероризували мирних жителів, розшукують за допомогою системи розпізнавання облич

Велика Епоха
Війна в Україні: росіяни розбомбили житлові будинки (Скриншот)

Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, 31-річний керівник цифрової війни проти Росії попередив, що українці використовують системи розпізнавання облич та штучний інтелект для ідентифікації російських солдатів, які вчинили звірства проти мирних жителів у Бучі та Ірпені.

"Справді, багатьох злочинців, які тероризували мирних жителів у Бучі та Ірпені, вже знайдено. Незабаром ми отримаємо всю інформацію про цих людей: їхні профілі в соціальних мережах, де і з ким вони живуть, кому служать", — сказав Михайло Федоров.

"Сьогодні технологія дозволяє нам ідентифікувати будь-яку людину, яка хоча б раз з'являлася на фотографіях. А враховуючи те, як вони люблять викладати фотографії в інтернет та кількість камер у містах та будинках, які вони пограбували, проблема може бути вирішена дуже швидко", — додав український міністр.

Раніше в пресі повідомлялося, що правозахисна організація Amnesty International вже задокументувала десятки нападів російських солдатів на мирних жителів в Україні, які визнані військовими злочинами.

За матеріалами Epoch Times