ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Фон дер Ляєн: Росії загрожує "розпад" і дедалі жорсткіші санкції

Велика Епоха
Урсула фон дер Ляєн (Getty Images)

Росії загрожує "розпад" і дедалі жорсткіші санкції, у той час, як Україна має "європейське майбутнє", заявила в п'ятницю голова Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн під час візиту до Києва, повідомляє AFP.

"Росія порине в економічний, фінансовий та технологічний занепад, тоді як Україна рухається до європейського майбутнього", — сказала фон дер Ляєн під час спільної пресконференції з главою української держави Володимиром Зеленським.

"Ваша боротьба — це і наша боротьба. Сьогодні я тут, у Києві, разом з вами, щоб передати дуже сильне послання: ЄС на вашому боці. Ми на вашому боці", — додала вона.

"Ми мобілізуємо нашу економічну міць, щоб змусити Путіна заплатити дуже, дуже високу ціну", — наголосила голова Єврокомісії.

Своєю чергою президент Зеленський заявив, що хоча він "особисто вдячний" Урсулі фон дер Ляєн за п'ять раундів санкцій ЄС, їх "недостатньо".

Урсула фон дер Ляєн відвідала Бучу у п'ятницю у супроводі голови дипломатії ЄС Жозепа Борреля та прем'єр-міністра Словаччини Едуарда Хегера. Буча стала символом жорстокості війни в Україні. Три лідери вирушили подивитися на братські могили, вириті в місті для поховання десятків мирних жителів, які загинули під час бойових дій.