ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Шольц запевнив Зеленського у «повній підтримці з боку Німеччини»

Велика Епоха
Олаф Шольц (Pixabay.com)

У телефонній розмові з президентом України Володимиром Зеленським канцлер Олаф Шольц  запевнив народ України у солідарності та повній підтримці з боку Німеччини. Про це повідомила заступник речника уряду Крістіана Хоффманн у неділю в Берліні.

«Канцлер засудив жахливі військові злочини, скоєні російськими військовими в Бучі та інших місцях в Україні», — йдеться у повідомленні.

За словами Хоффмана, Шольц та Зеленський розмовляли телефоном у рамках своїх регулярних контактів. Канцлер був «поінформований про поточну ситуацію та переговорний процес між Україною та Росією». Крім того, вони обговорили можливості для подальшої підтримки України.

Уряд Німеччини разом зі своїми міжнародними партнерами зробить усе можливе, щоб «невпинно розслідувати злочини та встановити винних, щоб вони могли бути притягнуті до відповідальності у національних та міжнародних судах» — додав Шольц. Зеленський та Шольц домовилися підтримувати тісний контакт.

Слідом за іншими європейськими лідерами, прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон та канцлер Австрії Карл Нехаммер у суботу зустрілися із Зеленським у Києві та обіцяли йому подальшу підтримку.

У Німеччині звучать заклики до того, аби Шольц також відвідав українську столицю. Крім того, неодноразово звучали звинувачення на адресу канцелярії та Міністерства оборони Німеччини у затримці постачання зброї в Україну.

За матеріалами Epoch Times Europe GmbH