ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Десятки жінок у спідній білизні перед будівлею посольства Росії в Таллінні провели протест проти зґвалтувань російськими солдатами

Велика Епоха
Акція протесту біля посольства Росії в Естонії. (news.err.ee)

Десятки жителів Естонії у середу провели акцію протесту перед посольством Росії в Таллінні проти зґвалтувань російськими солдатами в Україні.

А щоб не було жодних сумнівів щодо мети їхнього протесту, жінки вишикувалися в лінію обличчям до посольства від пояса вниз в одній спідній білизні, забризканій червоною фарбою, схожою на кров. Їхні голови були покриті чорними пластиковими пакетами.

Послання організаторів акції протесту виголошувало: "Російські солдати ґвалтують і вбивають безневинних жінок та дітей в Україні. Люди, які підтримують цю війну, також підтримують військові злочини, злочини, в яких вони є співучасниками. Це наше послання прихильникам режиму Путіна в Росії, Естонії та інших країнах)", — повідомляє news.err.ee.

Це вже третя акція протесту естонських активістів проти вторгнення в Україну. У понеділок близько десяти антивоєнних активістів провели акцію протесту біля будівлі посольства Німеччини. Мета протесту-вистави, що зображує жертв війни у ​​Бучі, полягала в тому, щоб закликати Німеччину та інші європейські країни зайняти жорсткішу позицію щодо Росії.

У вівторок близько десятка демонстрантів зібралися біля посольства Угорщини в Таллінні, одягнувши протигази, щоб висловити протест проти того, що Угорщина продовжує купувати газ у Росії і тим самим фінансує російську військову машину та війну в Україні.