ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Росія стоїть за авіакатастрофою 2010 року, внаслідок якої загинули 96 людей, зокрема президент, — стверджує Варшавська комісія

Велика Епоха
Люди несуть прапори та штандарти під час панахиди за покійним президентом Польщі Лехом Качинським, його дружиною Марією та ще 94 загиблими в авіакатастрофі польського президентського літака в Смоленську. Варшава, 17 квітня 2010 року. (Фото Sean Gallup/Getty Images)

Росія, ймовірно, несе відповідальність за авіакатастрофу, що сталася понад десять років тому, внаслідок якої загинули 96 пасажирів, у тому числі тодішній президент Польщі Лех Качинський та його дружина, про що знову заявила у понеділок спеціальна комісія уряду Варшави.

В останньому звіті комісії, оприлюдненому 11 квітня, стверджується, що аварія радянського літака Ту-154М, що сталася 10 квітня 2010 року, була викликана навмисним підривом закладеної вибухівки й стала результатом змови з метою вбивства.

«Головним та незаперечним доказом втручання, був вибух у лівому крилі… після якого стався вибух у центрі літака» — сказав Антоній Мацеревич, голова комісії, який також обіймав посаду міністра оборони Польщі з 2015 по 2018 рік.

Літак летів із Варшави, Польща, і зазнав аварії неподалік російського міста Смоленська. Ніхто не вижив.

Усі пасажири на борту літака прямували до Росії на захід, присвячений 70-м роковинам Катинського розстрілу, під час якого радянськими військами було вбито тисячі військовополонених офіцерів Війська Польського.

Мацеревич заперечував, що польські пілоти або члени екіпажу припустилися будь-яких помилок, попри погану погоду на час катастрофи.

Антоній Мацеревич показує звіт, у якому стверджується, що авіакатастрофа 2010 року в Росії, в якій загинув тодішній президент Польщі Лех Качинський та ще 95 людей, була вбивством. Варшава, Польща, на 30 березня 2016 року. (Фото Czarek Sokolowski/AP Photo)

Висновки останньої доповіді повторюють багато попередніх тверджень комісії, призначеної урядом, ключовою фігурою якого є головний лідер панівної партії «Право і справедливість» Ярослав Качинський, брат-близнюк покійного президента.

Підозри підігріває і відмова Москви повернути уламки літака, що ускладнило розслідування Польщі.

Раніше у двох окремих звітах польських та російських експертів з авіаційних катастроф йшлося, що аварія при підльоті в густому тумані до смоленського аеропорту, який не має складного авіаційного обладнання, стала результатом людських помилок, допущених у несприятливих погодних умовах.

У 2011 році російське розслідування дійшло висновку, що причиною авіакатастрофи під Смоленськом стала помилка пілота. Слідчі заявили, що на той час польські члени екіпажу не дослухалися попереджень про погану погоду, бо боялися викликати невдоволення Качинського.

«Командир повітряного судна, другий пілот і штурман пройшли підготовку поспіхом, безсистемно і з порушенням відповідних правил підготовки», — йдеться у повідомленні.

Розслідування під керівництвом Росії дійшло висновку, що польський екіпаж мав ухвалити рішення про відхід в інший аеропорт, у світлі «неодноразових та своєчасних» попереджень про погану погоду у Смоленську.

Крім Качинського та його дружини, на борту Ту-154М перебували багато відомих польських представників, у тому числі колишній президент Польщі у вигнанні Ришард Качоровський, президент Польського національного банку, депутати польського парламенту, воєначальники, ветерани Другої світової війни та інші представники польської еліти.

Останні звинувачення також прозвучали на тлі загострення напруженості у відносинах між Варшавою та Москвою після нападу Росії на Україну під час того, що Москва називає «спеціальною військовою операцією» в країні.

За матеріалами The Epoch Times USA