ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Південна Австралія надсилає медичні товари в Україну

Велика Епоха
Лікар Ліз Паславські читає лекцію в Українському католицькому університеті у Львові на тему «Що таке громадське здоров'я?». (Фото надане The Epoch Times).

Уряд Південної Австралії передає п'ять палет з медичним приладдям в Україну для підтримки лікарень та медичних працівників у їх зусиллях щодо надання невідкладної допомоги пораненим цивільним особам.

Пожертвувані товари, які, як очікується, відправляться з Австралії на цьому тижні, включають  ларингеальні маски, обладнання для надання першої допомоги, включаючи перев'язувальні матеріали, і пульсоксиметри, які використовуються для вимірювання рівня кисню в крові.

Це сталося після того, як доктор Ліз Паславські з Австралійської федерації українських організацій (головної організації, що представляє українську громаду в Австралії), звернулася до охорони здоров'я Південної Австралії з проханням про допомогу.

У суботу прем'єр-міністр Пітер Малінаускас у своїй заяві сказав так: «З нашої безпечної та мирної частини світу ми дивимося на Україну зі страхом від того, що відбувається. Пожертвування цих речей — це один зі способів, яким жителі Південної Австралії можуть зробити свій внесок у допомогу українському народу».

Ліз Паславські розповіла The Epoch Times, що до пожертвування Південної Австралії, Вікторія, Новий Південний Уельс, Квінсленд, Західна Австралія та Австралійська столична територія також пожертвували медичні товари, причому 90 палетів вже були відправлені.

Волонтери з Мельбурна сортують пожертвування. (Фото надане The Epoch Times).

За її словами, список медичних товарів, на який відгукнулася Австралія, надійшов безпосередньо з Міністерства охорони здоров'я України, причому спочатку була запрошена велика кількість аптечок першої допомоги.

Через те, що вся увага лікарень приділялася лікуванню ран, регулярні операції та процедури довелося відкладати, але зараз, коли війна перемістилася до іншого місця, лікарні намагаються продовжувати лікувати звичайних пацієнтів.

Тому поряд із засобами першої допомоги Україна зараз запитує штатне лікарняне обладнання.

Паславські також висловила захоплення ефективним ланцюжком постачання, який українцям вдалося налагодити між Австралією, Європою та Україною.

Пожертви, що надійшли до України. (Фото надане The Epoch Times).

За словами Паславські, вона відмовилася від корпоративних правил, створивши ланцюжок постачання, який проходить через всю Австралію, Європу та охоплені війною райони України.

Звичайні громадяни від студентів університету до лікарів об'єдналися з громадськими групами, такими як Rotary по всій Австралії. Комерційні організації теж підключилися, і Паславські наголосила, що вони роблять це не заради реклами, залучення клієнтів чи персоналу.

Паславські додала, що в Україні також використовується такий ланцюжок постачання, коли звичайні громадяни, ризикуючи життям, доставляють вантажі прямо до зони бойових дій.

За матеріалами The Epoch Times USA