ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Франція поставить в Україну військову техніку більш ніж на 100 млн євро — Флоранс Парлі

Велика Епоха
Міністр збройних сил Франції Флоранс Парлі. (LUDOVIC MARIN/AFP via Getty Images)

Франція поставить в Україну військову техніку на суму понад сто мільйонів євро, заявила міністр збройних сил Флоренс Парлі після розмови зі своїм українським колегою Олексієм Резніковим.

«Я повідомила колезі, що Франція надасть додаткову військову допомогу, окрім тієї, яка вже була надана, у розмірі ста мільйонів євро», — написала міністр у своєму Twitter 13 квітня.

«Франція сповнена рішучості допомогти Україні»

Флоренс Парлі уточнила, що постачання стосуються «засобів захисту, оптико-електронного обладнання, зброї та боєприпасів, а також систем озброєння, що відповідають заявленим Україною потребам».

Досі Париж не підраховував кількість зброї, поставленої Києву з початку російського вторгнення наприкінці лютого.

Ця сума є доповненням до тих 500 млн євро, які ЄС виділив минулого четверга, в результаті чого загальна сума з початку конфлікту досягла 1,5 млрд євро.

«Оскільки конфлікт триває, Франція разом зі своїми партнерами готується надати Україні довгострокову військову підтримку, яку підкріплює мобілізація наших оборонних підприємств», — йдеться у заяві міністерства.

«Йдеться про колективну мобілізацію обладнання, адаптованого до потреб України, та організацію допомоги, спільно з нашими союзниками та партнерами, щодо навчання та підтримки, специфічної для цього обладнання», — йдеться в документі.

«Франція сповнена рішучості допомогти Україні у протистоянні агресії та створити умови для справедливого та міцного миру».

За матеріалами Epoch Times Europe Fr