ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Російські біженці теж повинні негайно отримати дозвіл на проживання в Німеччині

Велика Епоха
(Patrick Pleul/dpa)

Федеральний міністр юстиції Марко Бушманн пообіцяв російським біженцям швидкий та незабюрократизований захист.

Політик із Вільної демократичної партії Німеччини (СвДП) заявив газеті «Welt am Sonntag», що федеральний уряд позбавить біженців із Росії тривалих процедур отримання притулку. «Ми хочемо, щоб ці люди також отримали дозвіл на роботу якнайшвидше. Наприклад, видаватиметься бланкетний дозвіл для всіх, хто вже працював у міжнародних компаніях. Цим людям буде негайно дозволено працювати тут».

Ця постанова також має застосовуватися до російських активістів — борців за громадянські права, а також до журналістів та діячів культури, які критикують Путіна та його режим і які втекли до Німеччини.

Бушман повідомив, що українські та російські біженці вже перевіряються органами безпеки Німеччини. «Під час реєстрації ми також перевіряємо наявність відповідних висновків органів безпеки. Це стосується і тих, хто їде з Росії. Ми забезпечимо, щоб перевірки безпеки проводилися і тут, тому що ми не можемо виключити, що маршрут до Німеччини може використовуватися для цілеспрямованої дестабілізації нашої країни», — сказав Бушманн газеті «Welt am Sonntag».

За матеріалами Epoch Times Europe GmbH