ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Росія та Китай збираються збільшити вантажні залізничні перевезення

Велика Епоха
Вантажний поїзд, що перевозить контейнери з товарами з Лондона, прибуває на залізничну станцію Yiwu в місті Yiwu, провінція Чжецзян, Східний Китай, 29 квітня 2017 року. (STR/AFP via Getty Images)

Російська залізниця (РЖД) заявила у п'ятницю, що домовилися зі своїми китайськими партнерами про поступове збільшення кількості вантажних поїздів через станції стикувань.

«У квітні вантажоперевезення між Росією та Китаєм збільшилися на 27 % у Забайкальську та на 10 % у Гродеково», — сказали в РЖД, додавши, що «експортні перевезення вантажів до Китаю через Казахстан та Монголію також зростають».

Компанія зазначила, що крім висхідних обсягів вугілля, інші види вантажів відправляються Байкало-Амурською та Транссибірською залізничними магістралями. Кількість поданих заявок на перевезення цими залізницями збільшилася майже на 30 % у порівнянні з минулим роком.

У першому кварталі 2022 року понад 3 500 великовагових та 1 700 сполучених поїздів перевезли вантажі за стратегічним маршрутом у ланцюжках постачання двох країн. Обсяг додаткових вантажів перевищив 6 мільйонів тонн, повідомили у РЖД.