ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Радник Зеленського: Україна потопила крейсер "Москва". Європі настав час економічно потопити і Москву

Велика Епоха
Михайло Подоляк, радник президента Володимира Зеленського (Скриншот)

Радник президента України Михайло Подоляк заявив, що Україна вже потопила російський крейсер "Москва", і тепер настав час Європі потопити справжню Москву фінансово та економічно у відповідь на загарбницьку війну, яку Росія розпочала у сусідній країні.

Подоляк пише в Твіттері, що для цього буде потрібно "повне ембарго на російську нафту та газ".

"Україна вже відправила на дно російський крейсер "Москва". Європі настав час відправляти справжню Москву на фінансово-економічне дно. Все, що для цього потрібно, — це повне ембарго на російську нафту і газ", — написав Подоляк у Твіттері.

Нагадаємо, що Росія офіційно підтвердила потоплення крейсера Чорноморського флоту РФ "Москва", повідомляє агентство "РИА Новости".

Південне оперативне командування Збройних сил України повідомило у четвер, що крейсер Чорноморського флоту Росії "Москва" зазнав значних пошкоджень після влучення в нього українського протикорабельного ракетного комплексу "Нептун". Інші підрозділи корабельної групи намагалися допомогти, але шторм і потужний вибух боєприпасів перекинули крейсер, і він почав тонути в Чорному морі, повідомило командування.

Проте росіяни стверджують, що корабель затонув під час буксирування до порту призначення. Російська влада заявила, що корабель був пошкоджений внаслідок пожежі на борту, спричиненої детонацією боєприпасів, після чого корабель затонув через шторм.