ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Росія стверджує, що "повністю очистила" від українських солдатів і батальйону "Азов" Маріуполь

Велика Епоха
Маріуполь обложений росіянами (Скриншот)

Міноборони Росії оголосило в суботу ввечері, що Росія "повністю очистила" Маріуполь від "військ батальйону "Азов", іноземних найманців та українських військових", повідомляє московське агентство ТАРС.

«При звільненні Маріуполя здалися 1 464 українські військовослужбовці. Лише у Маріуполі 16 квітня українські втрати становили понад 4 000 осіб. Усю міську територію Маріуполя повністю очищено від військовослужбовців батальйону "Азов", іноземних найманців та українських збройних сил», — йдеться у повідомленні Міноборони Росії.

За даними цитованого джерела, всередині заводу «Азовсталь» сховалися близько 2 000 українських бійців, членів батальйону «Азов» та найманців.

Заява Міноборони Росії викликала реакцію українського президента, який попередив, що «ліквідація» останніх українських військових у Маріуполі «покладе край будь-яким мирним переговорам» з Москвою.

Самопроголошений глава Донецької Народної Республіки (ДНР) заявив, що українські бойовики, які залишилися в Маріуполі і відмовляються здаватися, будуть знищені.