ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Фон дер Ляєн хоче розширити санкції проти Росії на «Сбербанк»

Велика Епоха
Урсула фон дер Ляйєн. (OLIVIER MATTHYS/POOL/AFP via Getty Images)

Голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн планує розширити санкції проти Росії, включивши до них «Сбербанк», а також розробляє механізм нафтового ембарго. Щодо майбутнього шостого пакета санкцій фон дер Ляєн заявила Bild am Sonntag: «Ми продовжуємо дивитися на фінансові установи, особливо на «Сбербанк», на частку якого припадає 37 відсотків російського банківського сектора. І, звісно, це стосується енергетичних питань».

За словами фон дер Ляєн, комісія ЄС «нині розробляє механізми, що дозволяють включити нафту до наступного пакета санкцій». Кінцева мета – скоротити доходи Путіна. Чого не має статися, так це того, щоб Путін отримував ще більше прибутку за постачання нафти на інші ринки, яка інакше постачалася б до ЄС.

Фон дер Ляєн прямо захищала уряд Німеччини від звинувачень у тому, що він утримується від санкцій проти Росії: «Німеччина протягом 48 годин схвалила всі п'ять пакетів санкцій, які ми запропонували. ЄС ніколи не діяв так згуртовано, рішуче та енергійно, як зараз. Німеччина бере у цьому участь».

Фон дер Ляєн підкреслила вплив каральних заходів, уже введених проти Москви: «Санкції з кожним тижнем дедалі глибше проникають у російську економіку». Експорт до Росії впав на 70 відсотків, сказала вона, додавши, що валовий внутрішній продукт Росії впаде на 11 відсотків. «Банкрутство Росії — лише питання часу. Цією війною Путін руйнує свою власну країну та майбутнє її народу», — сказала фон дер Ляєн.

За матеріалами Epoch Times Europe GmbH