ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Росія встановила захисникам Маріуполя крайній термін, щоб здатися, але українські патріоти ігнорують вимоги ворога

Велика Епоха
Залишки драматичного театру, в який, як повідомляється, потрапила бомба, коли сотні людей ховалися всередині, у Маріуполі, Україна, 18 березня 2022 року. (Azov/Handout via Reuters)

За оцінками російських військових, близько 2 500 українських бійців, котрі утримують оборону на великому металургійному комбінаті з безліччю підземних ходів, залишилися останнім осередком опору в Маріуполі.

Росія встановила їм крайній термін для здачі в полон, заявивши, що тим, хто складе зброю, гарантується збереження життя. Українські патріоти не підкорилися.

«Всі, хто продовжуватиме опір, будуть знищені», — заявив офіційний представник Міністерства оборони Росії генерал-майор Ігор Конашенков. Він сказав, що, згідно з перехопленими повідомленнями, разом з українськими військовими на металургійному комбінаті «Азовсталь» перебуває близько 400 іноземних найманців, але це твердження не може бути підтверджено незалежною експертизою.

Прем'єр-міністр України заявив, що Маріуполь ще не перейшов під контроль Росії, і українські війська боротимуться «до кінця».

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час недільного виступу в ефірі американського телебачення звернувся за допомогою для 100 000 українців, які залишаються у пастці у Маріуполі, без їжі, води, тепла та електрики.

Він каже, що деякі райони Маріуполя залишаються під контролем України і що Росія не має повного панування над містом.

Шмигаль сказав ABC News у програмі «This Week», що українські збройні сили все ще ведуть бойові дії, у тому числі на Донбасі, і ми не збираємося здаватися.

Прем'єр-міністр заявив, що Україна готова припинити війну дипломатичним шляхом, якщо це можливо. Шмигаль каже, що капітуляція — це не варіант, додаючи, що «ми не залишимо нашу країну, наші сім'ї, наші землі, тому боротимемося до кінця, до перемоги у цій війні».

За матеріалами The Epoch Times USA