ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Великі збитки у Китаї змушують корейські косметичні компанії розширюватись у Північній Америці

Велика Епоха
Щоб зменшити залежність від Китаю, корейські косметичні компанії активно виходять до ринку США. На фото AmorePacific виступає як спонсор, що просуває косметику під час концерту бойз-бенду BTS, що проходив 27 по 28 листопада 2021 року на стадіоні SoFi у Лос-Анджелесі. (Надано AmorePacific)

Корейські фірми почали прискорювати свою експансію до Північної Америки, щоб зменшити залежність від китайських клієнтів через труднощі з підтримкою продажів продукції у Китаї у зв'язку з політикою Комуністичної партії Китаю (КПК) щодо боротьби з COVID-19.

Успіху Кореї у Сполучених Штатах, де їхня косметика швидко набирає популярності, частково сприяли корейський бойз-бенд BTS та надзвичайно популярний серіал Netflix «Squid Game».

Найбільша косметична компанія Кореї AmorePacific повідомила, що її продажі у першому кварталі зросли на 60 відсотків у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Компанія пояснює це зростання своєю експансією в США, де представлені найпопулярніші бренди, такі як Sulwhasoo для ринку предметів розкоші, Laneige для ринку середнього класу та Innisfree для ринку недорогих товарів.

З цього року компанія зосередилася на розвитку онлайн- та офлайн-каналів продажів у США.

І Laneige, і Sulwhasoo розширили свої онлайн-продажі шляхом лістингу на Amazon у березні та квітні відповідно. Що стосується продажів у магазинах, то в березні Sulwhasoo увійшла до 51 магазину косметичного рітейлера Sephora, а Innisfree розширила свою присутність до більш ніж 490 рітейлерів, включаючи Sephora і Kohl's.

Друга за величиною косметична компанія Кореї, LG Household & Health Care, сприяла своїй експансії до Сполучених Штатів шляхом покупки місцевих рітейлерів. У квітні компанія придбала 65 відсотків акцій The Creme Shop за 120 мільйонів доларів. Це придбання дає LG Household сильну позицію ринку продуктів, орієнтованих на американську молодь.

Минулого року LG Household & Health Care придбала 56% акцій американської компанії Boinca за 100 млн доларів. Висококласний бренд із догляду за волоссям Arctic Fox від Boinca також дуже популярний серед молоді Америки.

До політики КПК стосовно боротьби з COVID-19 корейські косметичні компанії значною мірою залежали від продажу продукції Китаї. Приблизно 70 відсотків закордонних продажів AmorePacific та 50 відсотків закордонних продажів LG Household & Health Care припадає на китайський ринок.

AmorePacific очолила бум корейської косметики в Китаї, який розпочався у 2016 році. Після цього компанія вперше з моменту свого заснування одержала операційний прибуток у розмірі близько 780 мільйонів доларів.

Політика Китаю щодо боротьби з COVID-19 (політика нульового ковіда) — не єдина причина, через яку корейські косметичні компанії націлені на експансію в США. Починаючи з 2017 року продаж корейської продукції в Китаї почав падати через бойкот з боку КПК, щоб помститися за встановлення Південною Кореєю системи THAAD (термінал захисту висотних районів) на військовій базі США.

AmorePacific заявила, що через дії КПК її продаж у Китаї в першому кварталі 2022 року впав на 10 відсотків у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. У результаті, у порівнянні з попереднім роком, загальний обсяг продажів компанії за кордоном впав на 6,1%, а операційний прибуток — на 19,5%.

Раніше цього року AmorePacific оголошувала про закриття половини із 280 своїх магазинів у Китаї, повідомляє корейське ЗМІ Chosun. Косметичні фірми ETUDE HOUSE, Hera та IOPE також проводять реструктуризацію та планують відмовитися від продажів у магазинах у Китаї.

За матеріалами The Epoch Times USA