ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Землетрус середньої величини стався у південній провінції Ірану, загинула 1 людина

Велика Епоха
Карта, що показує географічне місце землетрусу магнітудою 5,6 одиниці, який стався на північному сході від острова Кіш у провінції Хормозган, Іран, 25 червня 2022 року. (USGS/Screenshot via The Epoch Times)

ТЕГЕРАН. Землетрус магнітудою 5,6 одиниці стався в суботу на півдні Ірану, внаслідок чого загинула щонайменше одна людина і понад 30 отримали поранення, повідомляють іранські ЗМІ.

За даними іранського державного інформаційного агентства IRNA, землетрус стався за 22 км на північний схід від острова Кіш у провінції Хормозган о 8:07 за місцевим часом. Осередок знаходився на глибині 22 км.

Агентство IRNA з посиланням на голову лікарні острова Кіш Мустафу Надеалінежада повідомило, що чотири особи отримали переломи внаслідок падіння. Одна людина впала з третього поверху, внаслідок чого отримала струс мозку, перелом та кровотечу.

«Попри проведену операцію, людина померла через тяжкість отриманих травм», — сказав Надеалінежад.

Острів Кіш, розташований у Перській затоці, знаходиться за 1025 км на південь від Тегерана. За словами офіційних осіб, за останні 10 днів його кілька разів трусили слабші підземні поштовхи.

Іран розташований на великих сейсмічних розломах і зазнає в середньому одного землетрусу на день. У 2003 році землетрус магнітудою 6,6 одиниці зрівняв із землею історичне місто Бам, внаслідок чого загинуло 26 000 людей. Землетрус магнітудою 7 одиниць, який стався в західному Ірані у 2017 році, забрав життя понад 600 осіб і понад 9000 отримали поранення.

За матеріалами The Epoch Times USA