ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Швеція кидає виклик Кремлю: Знову відправить зброю в Україну, включаючи протикорабельні ракети

Велика Епоха
Державний секретар США Ентоні Блінкен зустрічається з міністром закордонних справ Швеції Анн Лінде у Державному департаменті у Вашингтоні 4 травня 2022 року. (Michael McCoy/POOL/AFP via Getty Images)

Швеція запропонує Україні більше економічної допомоги та військового обладнання, включаючи протикорабельні ракети, гвинтівки та протитанкову зброю, оголосив шведський уряд.

"Пропозиції, які вносяться (до парламенту), означають, що фінансування бюджету центрального уряду збільшиться на 1 млрд шведських крон у 2022 році", — пояснили у міністерстві фінансів Швеції.

Уряд Швеції "вважає, що, як і раніше, необхідно" підтримувати Україну.

У лютому Швеція оголосила, що відправляє Україні 5 000 одиниць протитанкової зброї, каски та бронежилети. У березні вона знову оголосила про відправку ще 5000 одиниць протитанкової зброї.

"Швеція надасть Україні протикорабельні ракети, протитанкову зброю та 12,7 мм гвинтівки, у тому числі боєприпаси. Цей четвертий пакет підтримки включає також фінансовий внесок на потреби ЗСУ. Загальна вартість пакета - понад 95 млн євро. Війна Росії проти України має зупинитися", — міністр закордонних справ Швеції Анн Лінде у своєму Twitter.